Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FK Teplice | SK Slavia Praha

Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FK Teplice"

4:2
(2:1)
3. kolo, 30. 8. 2015
SK Slavia Praha - FK Teplice
Branky: Branky: 5. Drozda (David), 40. David (Michovský), 65. Chocholouš (Drozda), 69. David (Nový) – 8. a 45. soupeř
Komentář trenéra Ľudovíta Szekerese: V teplém počasí jsme odehráli herně zajímavé a fyzicky náročné utkání proti kvalitnímu týmu Teplic. Naši hráči podali výkon na hranici svých dovedností podpořený nasazením i odhodláním. Soupeř vrchovatou mírou přispěl k atraktivitě utkání, dokonce dvakrát dorovnal skóre utkání. Za vyrovnaného stavu i poměru sil pak nevyužil své možnosti, což naši hráči zvládli lépe a během čtyř minut překlopili misky vah na svou stranu. Oběma týmům za dnešní výkony patří palec nahoru. Našim klukům blahopřejeme k prvnímu domácímu vítězství!