Report ze zápasu FK Mladá Boleslav vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu FK Mladá Boleslav vs. SK Slavia Praha"

1:2p
(1:0)
4. kolo, 5. 9. 2015
FK Mladá Boleslav - SK Slavia Praha
Branky: Branky: 40. soupeř - 49. Drozda<br> Pokutové kopy 3:4 (proměnili Drozda,Škarda,Macháček,Vostál)<br> Rozhodčí: Wolfram - Dragoun,Kožej
Komentář trenéra Ľudovíta Szekerese: V dalším duelu naší soutěže jsme odehráli v hezkém areálu Astonka spíše bojovné a soubojové než herní a kombinační utkání. V prvním poločase naší hře scházela větší odvaha i přesnost v herních činnostech. Za svou liknavost jsme byli „odměněni“ brankou ze standardní situace v poslední minutě první části hry.

Pauzu jsme využili nejen na dvojité střídání, ale i na hledání vhodných fotbalových způsobů, jak překonat jednoduše hrajícího soupeře. To se nám spojeným úsilím povedlo. Rychlejší a přesnější výměna míče s větší aktivitou ve velkém vápně nám zajistila nejen herní i územní převahu, ale i dostatečné množství příležitostí k otočení stavu utkání. Bohužel realizace zakončení i díky dobrému výkonu gólmana Bartáka více než jednu branku nepřinesla. Při realizaci pokutových kopů k bodu navíc má lví podíl gólman Vondráček se dvěma úspěšnými zásahy.

Hráči si musí uvědomit, že i kdyby z nebe padaly trakaře, víra v sebe a tým musí zůstat pevná po celou dobu utkání.