Report ze zápasu FC Viktoria Plzeň vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu FC Viktoria Plzeň vs. SK Slavia Praha"

8:15
(5:8)
1. kolo, 30. 8. 2015
FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha
Branky: Branky Slavie: 5x Tischler, 3x Řeřicha, 3x Trédl, Gothard, Beneš, Fatrdle, Labík.
Komentář trenéra Ondřeje Jury: Na první mistrovské utkání jsme vyjeli za houževnatým soupeřem do Plzně. Bohužel na nás nečekal příliš kvalitní trávník a opět jsme hráli v náročném vedru. Zápas měl podobu dvou tváří. Jedna polovina předváděla kvalitní kombinační hru, s velkou úspěšností útočných soubojů jeden na jednoho a zodpovědnou, dobře organizovanou defenzivu. Druhá parta začala sice náporem a hned v úvodu vstřelila branku, poté ovšem soupeř přebral iniciativu a po všech stránkách nás přehrál. Druhý poločas přišlo mírné zlepšení, ovšem spokojeni můžeme být pouze z poloviny. Další kolo nás čeká derby, takže je potřeba spoustu situací zlepšit. Rád bych pogratuloval soupeři k předvedené hře, po dlouhé době jsem viděl velkou snahu o konstruktivní rozehrávku se spoustou zajímavých myšlenek, které byly podpořeny vysokou kreativitou na útočné polovině.