Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FC Slovan Liberec | SK Slavia Praha

Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FC Slovan Liberec"

5:3
(1:1)
15. kolo, 25. 3. 2016
SK Slavia Praha - FC Slovan Liberec
Branky: Branky: 12. a 48. Azilinon, 55. Michovský, 65. Eichler, 72. Krobot – 17. Kristian, 71. a 77. Prokopec <br> Rozhodčí: Matoušek – Vojnovič, Zíka
Komentář trenéra Ľudovíta Szekerese: Utkání dvou rozdílných společností bylo k vidění v předehrávce 16. kola naší soutěže. První poločas byli aktivnější i kombinačně pestřejší hosté zpod Ještědu, bohužel se ve svém projevu nevyvarovali pochybení, které jsme dokázali využít k vstřelení branky. Náš tým ani po vedoucí brance nezvýšil kvalitu herního projevu, což hosté využili k dorovnání stavu utkání. Náš brankář Jaroš pak povedeným zákrokem zlikvidoval samostatný nájezd Prokopce a zamezil výsledkovému obratu.

Ve druhém poločase jsme hráli do sedmdesáté minuty v dobrém tempu s přesnými kombinacemi i efektivní koncovkou, kterou jsme rozhodli utkání v náš prospěch. Nedůsledností v defenzívě jsme umožnili soupeři v závěru utkání korigovat stav utkání. Individuálními výkony upoutali Azilinon s Novým, v dresu soupeře Prokopec. Oběma týmům lze poděkovat za snahu o kombinační a fair play hru.