Report ze zápasu FK Teplice vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu FK Teplice vs. SK Slavia Praha"

(1:1)
16. kolo, 3. 4. 2016
FK Teplice - SK Slavia Praha
Branky: Branky Slavie: 29. Hönig, 47. Schneider, 54. Suk
Komentář trenéra Miroslava Jíry: Bojovné utkání plné osobních soubojů, které jsme odehráli v hodně improvizované sestavě při řadě absencí v týmu. Přestože jsme prohrávali od 19. minuty 0:1, dokázali jsme ve 29. minutě srovnat na 1:1 díky brance Höniga.

Úvod druhé půle nám nevyšel a Teplice vedly 2:1. Následně jsme zápas otočili zásluhou Schneidera a Suka. Bohužel Teplice pak díky 2 brankám strhly vítězství na svou stranu. Teplice hrály agresivně a jednoduše. Kluky musím za přístup k utkání pochválit a je škoda, že zápas nevyšel brankáři Pochylému. Kluci si alespoň bod za bojovnost zasloužili, bohužel.