Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FK Dukla Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FK Dukla Praha"

(2:1)
19. kolo, 20. 4. 2016
SK Slavia Praha - FK Dukla Praha
Branky: Branky Slavie: 31. Bílek, 33. Douděra
Komentář trenéra Miroslava Jíry: V domácím utkání na trávě na Xaverově jsme odehráli zápas rozdílných poločasů. V tom prvním jsme dominovali a dostali se po zásluze díky brankám Bílka a Douděry do vedení. Ještě jsme si vypracovali několik dobrých šancí a orazítkovali i dvakrát břevno soupeřovy branky, bohužel jsme skóre nenavýšili. Dukla naopak v závěru poločasu zkorigovala na 2:1. Ve druhém poločase nám chyběl pohyb a energie. Dukla začala být nebezpečnější a díky dvěma brankám zápas otočila. V závěru jsme zkoušeli hrát na tři obránce a pokoušeli se vyrovnat, což se nám bohužel nepodařilo. Soupeři gratuluji k vítězství a nás může mrzet, že jsme daleko lépe nezvládli zakončení v prvním poločase, kdy jsme Duklu přehráli a přestříleli v poměru 12:1 na střely na branku. Ve druhém poločase jsme hodně chybovali v defenzívě a to byl další faktor, který rozhodl o naší porážce.