Report ze zápasu Bohemians 1905 vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu Bohemians 1905 vs. SK Slavia Praha"

(0:3)
22. kolo, 11. 5. 2016
Bohemians 1905 - SK Slavia Praha
Branky: <b>Branky: </b>55. Macháček, 57. Navrátil, 78. Havránek
Hodnocení trenéra Miroslava Jíry: Další mistrovské utkání jsme sehráli na hřišti Loko Vršovice s týmem Bohemians 1905. První poločas byl velmi vyrovnaný a oba týmy neměly příliš střeleckých příležitostí. Když už k nějaké šanci došlo, tak byli oba brankáři v brance pozorní a střelecké příležitosti zneškodnili. Do druhého poločasu jsme vstoupili s určitými pokyny, které jsme klukům předali v poločasové přestávce, a nutno říci, že kluci zareagovali velmi dobře. Naše záložní řada se zlepšila a lépe jsme kombinovali. V 55 minutě rozjel útočnou akci stoper Macháček a po skvělé přihrávce od Pluchy nakonec sám zakončil. O dvě minuty později se trefil útočník Navrátil a vedli jsme již 2:0. V závěru pak upravil konečné skóre pro hosty z Edenu záložník Havránek. Kluky bych chtěl strašně moc pochválit za skvělý přístup k zápasu a zejména ve druhém poločase předvedli kvalitní a produktivní hru, která znamenala naše zasloužené vítězství. Vršovické derby je naše!