Report ze zápasu Bohemians 1905 vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu Bohemians 1905 vs. SK Slavia Praha"

(0:1)
6. kolo, 24. 8. 2013
Bohemians 1905 - SK Slavia Praha
Branky: Branky: Kodr, Mysliveček
Komentář trenéra Martina Poustky: Samotný zápas pro nás začal docela slibně. V 10. minutě jsme se dostali do vedení. Na dobře zahranou standardní situaci Honzy Möglicha si nejlépe naskočil v pokutovém území Marek Kodr a nedal brankáři domácích šanci. Od té doby naši hráči spíše bojovali s hodně agresivně hrajícím soupeřem a naší hře chyběla útočná kvalita ve všech činnostech i situacích. Zároveň se ale dařilo dobře v obranné čtyřce i našemu brankáři, a tak se Bohemka do vyložených šancí nedostávala. Ve druhém poločase hráči soupeře přidali ještě více nadšení do své hry i zápasu a výsledkem byla vyrovnaná partie od vápna k vápnu. V 70. minutě udeřila na naší obranné polovině Bohemka a po chybné ztrátě a následnému propadnutí vlevo srovnala technickou střelou skóre. V 81. minutě ale naši kluci vybojovali míč a rychlým kontrem po ose Zelim Vitarigov - Oskar Fotr vstřelil s přehledem a ledovým klidem vítěznou branku Franta Mysliveček. Klukům je potřeba poděkovat za vybojované 3 body a herní disciplínu, že v tomto hodně tvrdém střetnutí nakonec zachovali chladnou hlavu.