Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FC Slovan Liberec | SK Slavia Praha

Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FC Slovan Liberec"

(1:1)
7. kolo, 31. 8. 2013
SK Slavia Praha - FC Slovan Liberec
Branky: Branky: Fotr, Kodr, Nehoda
Komentář trenéra Martina Poustky: V dalším utkání se devatenáctka představila v domácím zápase proti Liberci. Úvod tohoto utkání určitě ovlivnil poněkud náhodný gól, který vstřelil v 7. minutě Liberec, kdy hostující hráč naslepo nakopl míč od pomezní čáry, ten k překvapení všech včetně našeho brankáře zapadl do branky – 0:1. Po tomto obdrženém gólu zůstali naši hráči krátce opařeni. Nicméně kluci opět prokázali silný charakter jednotlivců i týmu a byla cítit jejich touha po obratu. I za nepříznivého stavu se snažili o kombinační fotbal a i přes občasné nepřesnosti jsme se po jedné z povedených akcí dočkali zaslouženého vyrovnání. František Mysliveček „českou uličkou“ uvolnil dobře naběhnuvšího Oskara Fotra, který si bravurně poradil se zakončením – 1:1. Ve druhém poločase Slavia pokračovala v nastoupeném trendu se snahou hru více zpřesnit a zúročit tak svou kvalitu. Obrat se podařil díky rohovému kopu a následném důrazu při zakončení Marka Kodra – 2:1. Finální podobu výsledku dal Patrik Nehoda po dobré souhře Lukáše Batky a Františka Myslivečka – 3:1. Klukům patří poděkování za viditelnou vůli a snahu otočit nepříznivý stav. K dalšímu utkání devatenáctka zajíždí devatenáctka ve středu 4. září do Jihlavy.