Report ze zápasu SK Dynamo České Budějovice vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu SK Dynamo České Budějovice vs. SK Slavia Praha"

0:1
18. kolo, 2. 11. 2013
SK Dynamo České Budějovice - SK Slavia Praha
Branky: Branka: Souček
Zřejmě jedno z posledních utkáních na přírodní travnaté ploše odehrála naše devatenáctka v areálu moc pěkného centra mládeže budějovického Dynama. Slávisté vcelku dobře navázali na výkon z minulého zápasu proti Plzni a kvalitní kombinační hrou od úvodu svého soupeře přehrávali. Přestože si naši dorostenci příležitosti vytvářeli, tak ve finální fázi díky nepřesnosti nebo zbrklosti pohořeli, a tak se Slavia dlouhou dobu nedokázala prosadit. Dobře hrající domácí navíc praktikovali hru založenou na poctivém, pracovitém a disciplinovaném týmovém výkonu směrem do obrany s rychlými kontry směrem do útoku. Tyto protiútoky Slávisty několikrát zaskočily a jen díky pozornému a včas reagujícímu brankáři Martnu Otáhalovi se ani na straně budějovických skóre neměnilo.

Až v 69. minutě si na dobře zahraný rohový kop našel to správné místo kapitán sešívaných Tomáš Souček a poslal Slavii do nakonec rozhodujícího vedení. Sešívaní si tak zaslouženě odváží všechny tři body, ale respekt si zaslouží i budějovičtí, protože to byly oba týmy, které přispěly svými výkony i předvedenými dovednostmi jednotlivců ke kvalitnímu fotbalu hraném v dobrém tempu.