Report ze zápasu SK Sigma Olomouc vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu SK Sigma Olomouc vs. SK Slavia Praha"

(0:0)
36. kolo, 7. 5. 2014
SK Sigma Olomouc - SK Slavia Praha
Branky: Branka Slavie: Mysliveček
Komentář trenéra Michala Petrouše: Úvod utkání nám herně vyšel. Dobře jsme kombinovali a vytvořili jsme si dobré situace na ohrožení branky. Bohužel nám chyběla přesnost a agresivita ve finální fázi. Poté přišla nepříjemná situace pro náš tým v podobě nařízeného pokutového kopu za ruku našeho obránce. Brankář Soukup vystihl směr střely a penaltu bravurně vyrazil.

Druhý poločas jsme soupeře zatlačili, ale branku se nám nepodařilo vstřelit. Naopak po naší chybě v rozehrávce jsme nabídli soupeři šanci,ze které se zrodila první branka. To nás ještě více nabudilo. Olomouc se prakticky celý druhý poločas bránila a čekala na naši chybu. Žádnou jsme neudělali, naopak stále více jsme byli nebezpeční. Po jednom z nedovolených zákroků na hranici šestnáctky jsme kopali přímý kop, který nádhernou střelou do šibenice proměnil František Mysliveček. V závěru jsme měli ještě velkou možnost strhnout vítězství na svou stranu, kdy se řítil sám na branku Lukáš Batka. Olomoucký hráč musel faulovat, následovala červená karta a opět přímý kop z hranice šestnáctky. Tentokrát ale František Mysliveček mířil pár centimetrů vedle šibenice. A protože ani v početní převaze jsme branku nevstřelili, utkání skončilo remízou.