Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FC Baník Ostrava | SK Slavia Praha

Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. FC Baník Ostrava"

(0:0)
37. kolo, 10. 5. 2014
SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava
Branky: Branky Slavie: Kodr,Valenta
Komentář trenéra Michala Petrouše: I přestože jsme utkání dotáhli do vítězného konce, tak nás soupeř v některých fázích prvního poločasu hry přehrával, a to hlavně v přípravné fázi a následně v přechodové. Velice dobře pracovala naše obranná čtyřka,která si dokázala s několika nebezpečnými situacemi poradit, kdy nemusel zasahovat ani gólman.

Do druhého poločasu jsme pozměnili taktiku a obraz hry se začal měnit. Stále častěji jsme se dostávali k naší hře, a tím si vytvářeli nebezpečné situace před brankou soupeře. Po jednom z přímých kopů ze strany se nám podařilo vstřelit branku. Autorem gólové hlavičky byl Marek Kodr. Poté jsme se se ještě častěji dostávali do dobrých situací. Branku se ale podařilo vstřelit až Tomáši Valentovi, který svým typickým způsobem, kdy přetlačil soupeře a dostal se tváří v tvář až před gólmana Baníku, chladnokrevně pečetil výsledek na 2:0.