Víkend otevřených dveří

V sobotu 26.ledna a v neděli 27. ledna budete mít jedinečnou příležitost zažít Sinobo Stadium jinak. Kromě prostor muzea po dvou letech opět umožníme fanouškům navštívit další prostory a zázemí stadionu, do kterých se během zápasů nepodívají. Nahlédnout tak budete moct do kabiny A-týmu, na střídačky anebo do tiskového střediska. Kromě prohlídky stadionu se budou na fanoušky těšit i slávistické legendy na autogramiádě a v plánu je i nedělní společné sledování přípravného utkání s RB Salzburg. Více v článku.

O muzeu

Dvoupatrové muzeum má rozlohu přes 1 200 m² a čítá v tuto chvíli více než 1 000 artefaktů nejen z historie Slavie, ale i celého světového fotbalu a českého sportu obecně. Ve spodní části muzea je rozmístěno 29 velkých obrazovek včetně velkoplošné „videowall“. V muzeu tak kromě vzácných artefaktů naleznete mnoho videí, dosud nezveřejněných záběrů, dokumentů, a hlavně slavných zápasů nebo gólů. 

Navštivte Slavia Museum a dejte nám následně vědět, jak se vám v něm líbilo.

Ohlasy po otevření

Vstupenky

Ceník vstupenek

Druh Normální Zlevněné
Dospělý 150 Kč 100 Kč
Dítě (6-15 let) 50 Kč zdarma
Rodina (2+2) 300 Kč 200 Kč
Školy (každý žák) 40 Kč      pedagog zdarma


Na zlevněné vstupné mají nárok členové Odboru Přátel a Fanklubu, dále permanentkáři, senioři nad 65 let, studenti (po předložení ISIC), děti do 6 let a rodiny s dětmi, ve kterých je alespoň jeden člen v Odboru Přátel nebo ve Fanklubu.

Kde nás najdete

Slavia Museum se nachází na Sinobo Stadium v Edenu. Dopravní spojení na zastávku Slavia můžete využít tramvaje číslo 6, 7, 22 a 24 a také autobusy číslo 135, 136, 150 a 213. Vstup do Musea se nachází uprostřed stadionu na západní straně naproti Nákupnímu centru Eden. Vstupenky můžete koupit online anebo na pokladně u vstupu č.4 (u trati).

Z historie