Výstava k zápasu Česko - Brazílie

Výstava, kterou pořádá FAČR společně s SK Slavia Praha k mezistátnímu utkání ČR - Brazílie, bude slavnostně otevřena v sobotu 16. března za účasti fotbalových osobností a internacionálů, kteří se s brazilskými míčovými kouzelníky potkali přímo na hřišti. Brány muzea se veřejnosti otevřou ve 14 hodin. Více o výstavě si přečtěte  zde.

O muzeu

Dvoupatrové muzeum má rozlohu přes 1 200 m² a čítá v tuto chvíli více než 1 000 artefaktů nejen z historie Slavie, ale i celého světového fotbalu a českého sportu obecně. Ve spodní části muzea je rozmístěno 29 velkých obrazovek včetně velkoplošné „videowall“. V muzeu tak kromě vzácných artefaktů naleznete mnoho videí, dosud nezveřejněných záběrů, dokumentů, a hlavně slavných zápasů nebo gólů. 

Navštivte Slavia Museum a dejte nám následně vědět, jak se vám v něm líbilo.

Ohlasy po otevření

Vstupenky

Ceník vstupenek

Druh Normální
Dospělý 150 Kč
Dítě do 15 let zdarma


Na zlevněné vstupné mají nárok členové Odboru Přátel a Fanklubu, dále permanentkáři, senioři nad 65 let, studenti (po předložení ISIC), děti do 6 let a rodiny s dětmi, ve kterých je alespoň jeden člen v Odboru Přátel nebo ve Fanklubu.

Kde nás najdete

Slavia Museum se nachází na Sinobo Stadium v Edenu. Dopravní spojení na zastávku Slavia můžete využít tramvaje číslo 6, 7, 22 a 24 a také autobusy číslo 135, 136, 150 a 213. Vstup do Musea se nachází uprostřed stadionu na západní straně naproti Nákupnímu centru Eden. Vstupenky můžete koupit online anebo na pokladně u vstupu č.4 (u trati).

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Z historie