Zápas Slavia - Náchod

3:2
3., ne 24.8.2014
Slavia - Náchod
Komentář trenéra Adama Petrouše: „Zápas jsme nezačali dobře a v 6. minutě jsme po naší individuální chybě ve středu obrany inkasovali na 1:0. První poločas byl z naší strany křeč, bez nápadů. Do poločasu se nám ale podařilo vyrovnat. Druhou půli jsme začali ustrašeně a opět jsme inkasovali po individuální chybě na 2:1. Po vystřídání a přeskupení jsme začali byt agresivní a nebezpeční před soupeřovou brankou. Donutili jsme soupeře udělat chybu a z toho pramenilo vyrovnání z pokutového kopu a následně jsme po chybě hostujícího brankáře šťastně vstřelili branku na 3:2. Kluci ukázali morálku a zápas otočili, věřím, že jim to pomůže do dalších utkání.“