Zápas Plzeň - Slavia

3:4pen
(1:1)
4. kolo, st 17.9.2014
4. kolo, st 17.9.2014
Plzeň - Slavia
Komentář trenéra Miroslava Jíry: Středeční vložený zápas v Plzni jsme nezačali dobře, přesto jsme se díky penaltě, kterou proměnil Souček po faulu na Krejdla, dočkali již v 17. minutě vedení 1:0. Postupem času nás domácí svojí agresivitou a lepším pohybem dostali pod tlak a zaslouženě v 38. minutě vyrovnali.
Druhý poločas jsme začali aktivněji a v 51. minutě jsme se zásluhou Krejdla po přihrávce Krále dostali znovu do vedení. V 62. minutě jsme rozehráli nejkrásnější akci zápasu, kdy výborně zacentroval Pardubský a Souček svým druhým gólem zvýšil již na 3:1 pro Slavii. Domácí pak zvýšili své úsilí a v 69. minutě zkorigovali na 2:3. Pak byl jednoznačně ve vápně soupeře faulován útočník Sodoma, ale penalta se nepískala. Plzeň nás pak znovu zatlačila do defenzívy a čtyři minuty před koncem srovnala na 3:3. V závěru jsme ještě dostali domácí pod tlak, ale vítěznou branku jsme již bohužel nevstřelili. V penaltách jsme byli úspěšnější my a díky poměru 4:2 pro nás jsme si z Plzně odvezli cenné 2 body.
Zápas měl celkově vysokou úroveň, skvělé tempo a k vidění byla řada krásných akcí i tvrdých soubojů. Zejména druhý poločas jsme odehráli velmi dobře, bohužel se nám nepovedla závěrečná desetiminutovka, kdy jsme dvakrát inkasovali. Přesto mě mrzí, že jsme si nakonec neodvezli z Plzně plný počet bodů vzhledem k tomu, jak jsme měli zápas ve druhém poločase dobře rozehraný.
3:4pen

Sestavy

Slavia

Toman, Pek, Kaník (41 Kovařík, 44 Stropek), Žežulka, Pardubský, Král, Bucha, Souček (67 Sodoma), Krejdl, Novák (41 Lauricella), Havrda

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 2 Souček, Krejdl. Penaltový rozstřel 2:4. Střelci pokutových kopů: Pardubský, Žežulka, Král, Bucha

Aktuálně

Spolupráce s partnerskými kluby

před 2 dny
Mládežnická akademie dále rozvíjí projekt partnerských klubů a spolupráci s nimi.

6. ročník letních fotbalových kempů zahájen

před 3 dny
V neděli 28.6. byl zahájen 6. ročník letních fotbalových kempů. Jedná se o týdenní příměstský fotbalový program pro hráče ročníků 2008 - 2012 a brankáře ročníků 2009 - 2011.

Tomáš Heidenreich novým šéftrenérem mládeže

24.06.2020
Do mládežnické akademie přichází na pozici šéftrenéra mládežnických kategorií Tomáš Heidenreich.

Další články