Zápas Táborsko - Slavia

2:3
(2:2)
9. kolo, ne 28.9.2014
9. kolo, ne 28.9.2014
Táborsko - Slavia
Komentář trenéra Adama Petrouše: Dnešní zápas jsme začali ve velkém stylu, soupeře jsme v prvních minutách nepustili soupeře před naši branku. V 15. minutě jsme po krásných akcích vedli už 2:0. První branka padla po krásném centru Schulze a hlavou rozvlnil síť Marcel Čermák. Druhá branka byla opravdu krásná, Slezák vysunul kolmicí ke skórování Havlinu, který podél brankáře zvýšil na 2:0. Tím si kluci mysleli, že zápas už je rozhodnutý. Ještě měl následně velkou šanci Čapek, ale brankáře soupeře neprostřelil.

Pak jsme vyklidili pole a dovolili soupeři, aby po naší chybě skóroval, a před přestávkou jsme dostali zaslouženě branku na 2:2. Po domluvě jsme začali druhý poločas zase tlakem, vytvořili si spoustu šancí a ve 49. minutě jsme kopali penaltu po faulu na Vávru. Schulz penaltu neproměnil, ale přesto jsme hráli aktivně a v 50. minutě jsme po krásné přihrávce Heřmana vstřelili vítěznou branku, jmenovitě zakončoval Čapek.
2:3

Sestavy

Slavia

Toman – Schulz, Husenský, Pešek, Mařík (45. Ģábor) – Čapek, Slezák (74. Skuhravý) – Vávra, Čermák, Havlina (78. Tevák) – Heřman (65. Štochl)

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: 3. Čermák, 12. Havlina, 50. Čapek

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce srpna - vyhlášení

před 2 dny
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Trédl z kategorie U17.

Proběhly nábory do mládežnické akademie

11.09.2020
V úterý a ve středu proběhly v tréninkových centrech nábory do mládežnické akademie SK Slavia Praha. Přišlo celkem na 256 dětí.

Mládežnický gól měsíce - hlasování

07.09.2020
Na Facebooku Slávistická mládež rozjíždíme od této sezony novou anketu GÓL MĚSÍCE. Začínáme prvním sezoním měsícem, a to srpnem.

Další články