Zápas Motorlet - Slavia

2:3pen
13. kolo, so 25.10.2014
13. kolo, so 25.10.2014
Motorlet - Slavia
Komentář trenéra Adama Petrouše: Typické bojovné utkání, jaké jsme očekávali. Zápas rozhodly naše neproměněné šance a naše hrubé chyby při bránění standardních situaci. Šli jsme do vedení po pokutovém kopu Havliny po faulu na Gábora. Poté jsme vyklidili střed hřiště, kde nás přehrával soupeř svým důrazem a agresivitou. Poté jsme inkasovali po jedné standardní situaci, kde jsme udělali mnoho chyb najednou. Do druhého poločasu jsme udělali změnu v sestavě, s příchodem Štochla jsme začali držet míč a po jedné povedené akci jsme vstřelili branku. Proměnil ji právě Štochl po krásné kombinaci s Havlinou a Heřmanem. Zápas se v tu chvíli se hrál nahoru, dolů, bohužel jsme trestuhodně zahazovali šance a vzápětí přišel trest ze standardní situace soupeře. Herně jsme byli lepší, ale neproměňování šancí nás dnes připravilo o vítězství.
2:3pen

Sestavy

Slavia

Grégr - Šimůnek, Husenský, Hovorka, Zajac – Mařík (76. Telvák), Slezák (46. Štochl) - Vávra, Havlina, Gábor (60. Tichý) – Herman

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: 16. Havlina 64. Štochl Penaltový rozstřel: 3:4

Aktuálně

Proběhly nábory do mládežnické akademie

11.09.2020
V úterý a ve středu proběhly v tréninkových centrech nábory do mládežnické akademie SK Slavia Praha. Přišlo celkem na 256 dětí.

Mládežnický gól měsíce - hlasování

07.09.2020
Na Facebooku Slávistická mládež rozjíždíme od této sezony novou anketu GÓL MĚSÍCE. Začínáme prvním sezoním měsícem, a to srpnem.

Kam na mládež?

03.09.2020
B-tým ve čtvrtek odehraje přátelské utkání. V sobotu a v neděli čekají na mládežníky další mistrovská utkání.

Další články