Zápas Motorlet - Slavia

2:3pen
13. kolo, so 25.10.2014
13. kolo, so 25.10.2014
Motorlet - Slavia
Komentář trenéra Adama Petrouše: Typické bojovné utkání, jaké jsme očekávali. Zápas rozhodly naše neproměněné šance a naše hrubé chyby při bránění standardních situaci. Šli jsme do vedení po pokutovém kopu Havliny po faulu na Gábora. Poté jsme vyklidili střed hřiště, kde nás přehrával soupeř svým důrazem a agresivitou. Poté jsme inkasovali po jedné standardní situaci, kde jsme udělali mnoho chyb najednou. Do druhého poločasu jsme udělali změnu v sestavě, s příchodem Štochla jsme začali držet míč a po jedné povedené akci jsme vstřelili branku. Proměnil ji právě Štochl po krásné kombinaci s Havlinou a Heřmanem. Zápas se v tu chvíli se hrál nahoru, dolů, bohužel jsme trestuhodně zahazovali šance a vzápětí přišel trest ze standardní situace soupeře. Herně jsme byli lepší, ale neproměňování šancí nás dnes připravilo o vítězství.
2:3pen

Sestavy

Slavia

Grégr - Šimůnek, Husenský, Hovorka, Zajac – Mařík (76. Telvák), Slezák (46. Štochl) - Vávra, Havlina, Gábor (60. Tichý) – Herman

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: 16. Havlina 64. Štochl Penaltový rozstřel: 3:4

Aktuálně

Kluci ukázali vůli a charakter, chválí Karel Piták

18.06.2019
Dříve válel na hřišti, teď Karel Piták jako trenér Slavie U16 zvítězil v turnaji All Stars Cup: ​„Byla to pro hráče odměna za to, jak v celé sezoně na tréninku pracovali," řekl Karel Piták.

V Madridu začal program Fotbalem k přátelství

30.05.2019
V Madridu se v těchto dnech koná finále sedmého ročníku mládežnického sociálního programu Fotbalem k přátelství, kterého se za Českou republiku účastní i Aneta, Mikuláš, Marek a Martin z ročníků 2006 a 2007.

U19 mistrem Česka!

17.05.2019
Nejstarší dorostenci si v zápase s Mladou Boleslaví zajistili mistrovský titul!

Další články