Zápas Sokolov - Slavia

1:4
(1:2)
22. kolo, ne 29.3.2015
22. kolo, ne 29.3.2015
Sokolov - Slavia
Komentář trenéra Pavla Vyhnala: Zápas o vše, tak by se mohlo nazývat naše dnešní utkání. Museli jsme vyhrát, a i když hráči byli na tuto variantu připraveni, od prvních minut byla naše hra nervozní a plná nepřesností. Soupeř ještě přidal patřičný důraz a my brzy prohrávali jedna nula. Naštěstí jsme brzy vyrovnali a čekali, že se naše hra zklidní. Bohužel se tak nestalo, ale stejně jsme se dokázali ještě do přestávky prosadit, naši druhou branku přidal David.

Začátek druhé půle začal stejně jako první, ale po dvojím vystřídání a díky Vostálově brance začala hra převažovat na naši stranu a konečně přišlo i uklidnění. Do konce utkání jsme zápas kontrolovali, vstřelili čtvrtou branku a nevyužili několik dalších příležitostí. I když náš dnešní výkon nebyl ideální, jsme všichni moc rádi, že jsme utkání zvládli a odvezli jsme si pro nás tak důležité tři body. Těšíme se na top šestku a zápasy si budeme chtít užít.
1:4

Sestavy

Slavia

Svítil - Slavata (61. Ielitro), Macháček, Škarda, Vostál -Pek, Drozda, Valenta (49.Pátek) - Nový (38. Chocholouš, Čejka (24. Vaněk), David (63. Hrobník)

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: 2x David, Nový, Vostál

Aktuálně

Proběhly nábory do mládežnické akademie

11.09.2020
V úterý a ve středu proběhly v tréninkových centrech nábory do mládežnické akademie SK Slavia Praha. Přišlo celkem na 256 dětí.

Mládežnický gól měsíce - hlasování

07.09.2020
Na Facebooku Slávistická mládež rozjíždíme od této sezony novou anketu GÓL MĚSÍCE. Začínáme prvním sezoním měsícem, a to srpnem.

Kam na mládež?

03.09.2020
B-tým ve čtvrtek odehraje přátelské utkání. V sobotu a v neděli čekají na mládežníky další mistrovská utkání.

Další články