Zápas Slavia - Hradec Králové

4:1
(2:0)
10. kolo, ne 5.10.2014
10. kolo, ne 5.10.2014
Slavia - Hradec Králové
Komentář trenéra Ondřeje Jury: Na domácím hřišti jsme přivítali Hradec Králové, který doposud disponoval stejným bodovým ziskem jako my, což předpovídalo zajímavé utkání. My jsme se v týdnu potýkali s četnou marodkou, která negativně poznamenala počet hráčů na lavičce náhradníků. Přesto jsme utkání zvládli na výbornou, po úvodním oťukávání jsme na hřišti téměř celý zápas dominovali. Jak bývá naším zvykem, dokázali jsme opět zahodit dvě ložené šance a skóre tak otevřeli až ve 21. Minutě. Danko předvedl krásnou individuální akci, prokličkoval se přes pět bránících hráčů, pohrál si s brankářem a trefou do prázdné branky poslal náš tým do vedení. Do poločasu přidal druhou branku Brojo, když se trefil ze střední vzdálenosti.

Na začátku druhé půle jsme na chvíli polevili v koncentraci a soupeř ihned trestal snížením. Dokázali jsme však bleskově odpovědět a po brankách Broja a Eichlera jsme dokráčeli k zaslouženému vítězství. Rád bych pochválil celý tým za kvalitní kombinační ofenzivní výkon, který byl umocněn zodpovědným a organizovaným bráněním. Po dlouhé době jsme nedělali v obraně laciné chyby a soupeře tak pustili do zakončení sporadicky. Doufáme, že podobné výkony budou pokračovat v následujících zápasech
4:1

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: 2 Brojo, Danko, Eichler

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce září - Adam Pudil

20.10.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce září. Vítězem se stává Adam Pudil z kategorie U16.

Mládežnický gól měsíce září - hlasování

06.10.2020
Další kolo ankety MLÁDEŽNICKÝ GÓL MĚSÍCE. Spouštíme hlasování pro gól měsíce září. Hlasovat můžete na Facebooku Slávistická mládež.

Mládežnický gól měsíce srpna - Jan Trédl

29.09.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Trédl z kategorie U17.

Další články