Zápas Sparta - Slavia

6:1
(2:1)
13. kolo, so 25.10.2014
13. kolo, so 25.10.2014
Sparta - Slavia
Komentář trenéra Ondřeje Jury: Do očekávaného derby jsme nastupovali na Strahově oslabeni o některé hráče, přesto s odhodláním Spartu porazit. Bohužel nás v zápase srazily obrovské individuální chyby, kdy se hráči nedokázali srovnat s povrchem hřiště a čtyřikrát jsme inkasovali po uklouznutí posledního hráče, který byl v držení míče.
První minuty utkání byly velmi nervózní a bojovalo se především na středu hřiště. Poté přišla první individuální chyba, Sparta ihned trestala a převzala kontrolu nad hrou. Kluci se začali prosazovat až v druhé části poločasu především ve středu hřiště, čímž se obraz hry se hned změnil a po krásné akci Zeronika s Dankem jsme zápas vyrovnali. Za pár minut jsme znovu trestuhodně chybovali, soupeř byl opět nekompromisní a do šaten jsme šli s jednobrankovým mankem.
Druhý poločas jsme začali velkým náporem, kluci výborně napadali a hráli na hranici svých možností. Zlomový okamžik přišel ve 45. minutě. Vít nastřelil z přímého kopu tyč, a když se Sparta dostala k našemu vápnu, přišlo další podklouznutí a branka na 3:1. Zanedlouho spálil vyloženou šanci Zeronik a od té chvíle už byl na hřišti pouze jediný tým. Sparta přidala ještě tři branky a zápas zaslouženě vyhrála. Přestože výsledek vypadá jednoznačně, dovolím si konstatovat, že do 50. minuty jsme sehráli vyrovnané utkání. Na dno nás opět poslaly obrovské individuální chyby a mizerná efektivita v zakončení. Přesto i vzhledem k vysoké prohře můžeme hledat určitá pozitiva v našem výkonu a v úterý na Dukle se pokusíme napravit reputaci.
6:1

Detaily utkání

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce září - Adam Pudil

20.10.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce září. Vítězem se stává Adam Pudil z kategorie U16.

Mládežnický gól měsíce září - hlasování

06.10.2020
Další kolo ankety MLÁDEŽNICKÝ GÓL MĚSÍCE. Spouštíme hlasování pro gól měsíce září. Hlasovat můžete na Facebooku Slávistická mládež.

Mládežnický gól měsíce srpna - Jan Trédl

29.09.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Trédl z kategorie U17.

Další články