Zápas Pardubice - Slavia

1:2
(1:0)
20. kolo, ne 26.4.2015
20. kolo, ne 26.4.2015
Pardubice - Slavia

Komentář trenéra Miroslava Jíry: Nedělní dopoledne nás čekal venkovní zápas v Pardubicích. Věděli jsme, jakým způsobem Pardubice hrají, a proto jsme na tento zápas zvolili určitou taktiku. Kluci zvolený způsob hry velmi dobře dodržovali a domácím se vůbec nedařilo dostávat do šancí. Naopak jsme to byli my, kdo byl nebezpečnějším týmem, který se dokázal dostat i do několika zakončení. Bohužel jsme nebyli v koncovce efektivní a byla především škoda, že brankou neskončil sólový nájezd aktivně hrajícího útočníka Nováka. Ve 33. minutě jsme však zaváhali v naší defenzívě a Pardubice se dostaly z jediné střely na naši branku do vedení.

Do druhého poločasu jsme udělali 2 změny v sestavě a řekli jsme si, že budeme hrát s blokem hráčů více nahoře a budeme vytvářet více presinkových situací na polovině soupeře. Ve 46. minutě našel výbornou přihrávkou záložník Bucha útočníka Krejdla, který svůj únik přes obránce soupeře zakončil nechytatelnou střelou na zadní tyč branky soupeře. V 55. minutě byl faulován ve vápně soupeře útočník Vejvar a zodpovědnost vzal na sebe záložník Král. Penaltu však neproměnil. Kluci se však i přesto ještě více semkli a v 77. minutě zacentroval zleva obránce Souček a skvěle hrající Král svým gólem zápas rozhodl pro Slavii.

Jsem rád, že náš tým opět dokázal v těžkých momentech držet při sobě a z Pardubic si tak odvážíme další cenné 3 body. Nechci moc chválit jednotlivce, ale jsem rád, že tento zápas rozhodl právě záložník Král, který předtím neproměnil svůj pokutový kop. Tím vším jen podtrhl, že tým má svůj charakter a svoji silnou mentalitu, tedy dva aspekty, na kterých společně hodně pracujeme.

1:2

Sestavy

Slavia

Toman, Pek, Husenský, Vyskočil, Souček, Král, Lauricella (62. Stropek), Stehno (41. Bucha), Kovařík (41. Vejvar), Novák (66. Semrád), Krejdl (78. Diviš)

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 46. Krejdl, 77. Král

Aktuálně

Spolupráce s partnerskými kluby

před 2 dny
Mládežnická akademie dále rozvíjí projekt partnerských klubů a spolupráci s nimi.

6. ročník letních fotbalových kempů zahájen

před 3 dny
V neděli 28.6. byl zahájen 6. ročník letních fotbalových kempů. Jedná se o týdenní příměstský fotbalový program pro hráče ročníků 2008 - 2012 a brankáře ročníků 2009 - 2011.

Tomáš Heidenreich novým šéftrenérem mládeže

24.06.2020
Do mládežnické akademie přichází na pozici šéftrenéra mládežnických kategorií Tomáš Heidenreich.

Další články