Zápas Táborsko - Slavia

6:8
14. kolo, so 11.4.2015
14. kolo, so 11.4.2015
Táborsko - Slavia
Komentář trenéra Michala Nováka: V sobotu jsme zavítali do Tábora, kde jsme se utkali s o rok staršími chlapci Táborska. Již od úvodu byl k vidění značný rozdíl v dovednostech hráčů našeho týmu a domácích. Velmi často jsme se díky tomu mohli prosazovat individuálně a klukům nedělalo problém dostat se z obrany po několika kličkách až před branku soupeře. V prvním poločase, kdy měl soupeř ještě sílu napadat, jsme se prosazovali do zakončení paradoxně více, než ve druhém poločase, kdy jsme útočili do plných. Celý zápas se tak nesl v duchu našeho řešení finální fáze.

Z naší strany se stále ještě jedná o fotbal malých forem na velkém hřišti a ještě to několik měsíců trvat bude. Přechod je pro kluky dost náročný, každopádně jsou ale kluci šikovní a herně inteligentní a během dalších zápasů budou postupně vstřebávat kvantum podnětů plynoucích z nových podmínek a postupně je lépe a lépe vyhodnocovat.
6:8

Detaily utkání

Statistiky
3:2, 2:0, 1:2, 0:4

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce září - Adam Pudil

20.10.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce září. Vítězem se stává Adam Pudil z kategorie U16.

Mládežnický gól měsíce září - hlasování

06.10.2020
Další kolo ankety MLÁDEŽNICKÝ GÓL MĚSÍCE. Spouštíme hlasování pro gól měsíce září. Hlasovat můžete na Facebooku Slávistická mládež.

Mládežnický gól měsíce srpna - Jan Trédl

29.09.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Trédl z kategorie U17.

Další články