Zápas Táborsko - Slavia

6:8
14. kolo, so 11.4.2015
14. kolo, so 11.4.2015
Táborsko - Slavia
Komentář trenéra Michala Nováka: V sobotu jsme zavítali do Tábora, kde jsme se utkali s o rok staršími chlapci Táborska. Již od úvodu byl k vidění značný rozdíl v dovednostech hráčů našeho týmu a domácích. Velmi často jsme se díky tomu mohli prosazovat individuálně a klukům nedělalo problém dostat se z obrany po několika kličkách až před branku soupeře. V prvním poločase, kdy měl soupeř ještě sílu napadat, jsme se prosazovali do zakončení paradoxně více, než ve druhém poločase, kdy jsme útočili do plných. Celý zápas se tak nesl v duchu našeho řešení finální fáze.

Z naší strany se stále ještě jedná o fotbal malých forem na velkém hřišti a ještě to několik měsíců trvat bude. Přechod je pro kluky dost náročný, každopádně jsou ale kluci šikovní a herně inteligentní a během dalších zápasů budou postupně vstřebávat kvantum podnětů plynoucích z nových podmínek a postupně je lépe a lépe vyhodnocovat.
6:8

Detaily utkání

Statistiky
3:2, 2:0, 1:2, 0:4

Aktuálně

Legenda mládežnické akademie

před 2 dny
Zdeněk Blažek působí na Slavii už 30 let, původně jako trenér, nyní jako koordinátor sportovní činnosti v tréninkovém centru Xaverov v Horních Počernicích.

První zápasy mládežníků po koronavirové pauze

02.06.2020
Po koronavirové přestávce se odehrály o víkendu první přátelská utkání už i mezi žákovskými a přípravkovými kategoriemi.

Tomáš Wolf: videoanalytik a trenér mládeže

27.05.2020
Tomáš Wolf zastává ve slávistické akademii pozici asistenta trenéra u týmu U11, zároveň plní funkci videoanalytika pro rozbory utkání.

Další články