Zápas Táborsko - Slavia

6:8
14. kolo, so 11.4.2015
14. kolo, so 11.4.2015
Táborsko - Slavia
Komentář trenéra Michala Nováka: V sobotu jsme zavítali do Tábora, kde jsme se utkali s o rok staršími chlapci Táborska. Již od úvodu byl k vidění značný rozdíl v dovednostech hráčů našeho týmu a domácích. Velmi často jsme se díky tomu mohli prosazovat individuálně a klukům nedělalo problém dostat se z obrany po několika kličkách až před branku soupeře. V prvním poločase, kdy měl soupeř ještě sílu napadat, jsme se prosazovali do zakončení paradoxně více, než ve druhém poločase, kdy jsme útočili do plných. Celý zápas se tak nesl v duchu našeho řešení finální fáze.

Z naší strany se stále ještě jedná o fotbal malých forem na velkém hřišti a ještě to několik měsíců trvat bude. Přechod je pro kluky dost náročný, každopádně jsou ale kluci šikovní a herně inteligentní a během dalších zápasů budou postupně vstřebávat kvantum podnětů plynoucích z nových podmínek a postupně je lépe a lépe vyhodnocovat.
6:8

Detaily utkání

Statistiky
3:2, 2:0, 1:2, 0:4

Aktuálně

Youth League: Sešívaní padli v Dortmundu

včera
Mladí slávisté prohráli v Dortmundu 5:1 a nepostoupí do jarní části Youth League. Jedinou branku sešívaných vsítil Adam Toula.

U19: Sešívaní hrají o postup v Dortmundu

včera
Od 16:00 čeká dorostence Slavie rozhodujíc utkání postup do jarní části UEFA Youth League.

U19 jediný bod od postupu v mládežnické Lize mistrů

před 2 dny
Díky skvělému týmovému výkonu a hattricku Joaa Felipeho porazila Slavia v 5. kole UEFA Youth League obávaný Inter Milán vysoko 4:1. Od postupu ze skupiny tak sešívané dělí jediný bod.

Další články