Zápas Sparta - Slavia

2:1pen
0. kolo, so 2.5.2015
0. kolo, so 2.5.2015
Sparta - Slavia
Komentář trenéra Ondřeje Jury: Po nepovedeném zápase s Teplicemi nás čekalo těžké derby na Strahově. Od začátku utkání bylo jasné, že se bude hrát ve vysokém tempu. Sparta nás dostala v úvodních minutách pod tlak, z čehož vyústil zbytečný faul v našem pokutovém území a z nařízené penalty jsme inkasovali. Od té chvíle se obraz hry postupně začal měnit a získali jsme územní převahu, kterou jsme zúročili v 15. minutě, když se po hezké kombinační akci a individuálním uvolnění prosadil Vít. Dostali jsme se do euforie a soupeře zatlačili před jeho branku, avšak další šance už jsme nevyužili a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Druhý poločas byl vyrovnaný, Sparta hrozila z rychlých protiútoků a vypracovala si největší šanci, avšak nás podržel výborně chytající Surovčík. My jsme byli nebezpeční ze standardních situací, ale branku jsme již vstřelit nedokázali. Zápas skončil remízou a při penaltové loterii byli úspěšnější domácí. V zápase jsme po delší době podali týmový výkon, podpořený obrovským nasazením a chutí vyhrát utkání. Je potřeba na výkon z derby navázat i v dalších utkáních. V neděli nás doma prověří Příbram.
2:1pen

Sestavy

Slavia

Surovčík – Vlček, Bárta, Kubiš, Hošek – Blažíček, Danko (53. Martinec, 68. Stárek), Vít – Zeronik, Krobot, Eichler

Detaily utkání

Statistiky
Branka Slavie: Vít
Penaltový rozstřel: 5:3

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce září - Adam Pudil

20.10.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce září. Vítězem se stává Adam Pudil z kategorie U16.

Mládežnický gól měsíce září - hlasování

06.10.2020
Další kolo ankety MLÁDEŽNICKÝ GÓL MĚSÍCE. Spouštíme hlasování pro gól měsíce září. Hlasovat můžete na Facebooku Slávistická mládež.

Mládežnický gól měsíce srpna - Jan Trédl

29.09.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Trédl z kategorie U17.

Další články