Zápas Slavia - Příbram

5:3
(3:1)
0. kolo, ne 10.5.2015
0. kolo, ne 10.5.2015
Slavia - Příbram
Komentář trenéra Ondřeje Jury: Po výkonově vydařeném derby jsme doma přivítali Příbram, kterou jsme tuto sezonu dokázali třikrát porazit. A i tento zápas pro nás začal příznivě. Hned v úvodních minutách zakončil ukázkově nájezd Krobot, za 3 minuty skóroval Eichler a brzy jsme tak vedli o dvě branky. V půlce poločasu vstřelil Krobot se štěstím třetí branku a hru jsme dostali zcela pod kontrolu. Bohužel jsme ke konci poločasu opět udělali hrubé taktické chyby, což soupeř ihned potrestal a do kabin jsme šli s dvoubrankovým náskokem.

Ve výborném stylu jsme zahájili i druhou půli, když jsme se po rychlých brankách Danka a Blažíčka dostali do vedení o 4 branky. Sáhli jsme tak ke střídáním a do hry pustili všech 7 náhradníků, kteří pokračovali v dominantní hře, avšak opět jsme nedokázali proměňovat ložené šance. Na konci zápasu jsme trochu polevili a soupeř ještě vsítil dvě branky. Po dlouhé době jsme dokázali utkání rozhodnout v úvodních minutách hry, protože jsme byli efektivní v zakončení. Kdyby se nám takto dařilo proměňovat šance v předchozích zápasech, nemuseli bychom se herně tolik trápit. Dnes je potřeba hráče pochválit za výborný výkon.
5:3

Sestavy

Slavia

Surovčík - Kratochvíl (45. Schneider), Bárta, Kubiš (48. Bican), Vlček (45. Walter) - Blažíček (41. Stárek), Danko (41. Martinec), Vít - Zeronik (48. Jelínek), Krobot (65. Hošek), Eichler

Detaily utkání

Statistiky
Branky Slavie: 2x Krobot, Eichler, Danko, Blažíček

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce září - Adam Pudil

20.10.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce září. Vítězem se stává Adam Pudil z kategorie U16.

Mládežnický gól měsíce září - hlasování

06.10.2020
Další kolo ankety MLÁDEŽNICKÝ GÓL MĚSÍCE. Spouštíme hlasování pro gól měsíce září. Hlasovat můžete na Facebooku Slávistická mládež.

Mládežnický gól měsíce srpna - Jan Trédl

29.09.2020
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Trédl z kategorie U17.

Další články