Zápas Plzeň - Slavia

1:4
(0:1)
7., so 23.9.2017, Luční ulice
7., so 23.9.2017, Luční ulice
Plzeň - Slavia
První dvě příležitosti zápasu si vytvořili domácí, křižná střela skončila těsně vedle, hlavička na přední tyči také mimo tři tyče nemířila. Na druhé straně dostal vynikající přihrávku za obranu od Tomáše Vincoura Adam Vlasák, levačkou ale také branku netrefil. Povedený fotbalový okamžik předvedl Lukáš Červ, který napřáhl z dálky, míč z jeho kopačky skončil na spojnici břevna a tyče.

Sešívaní se ujali vedení těsně před poločasovou přestávkou, Jakub Zeronik převzal přihrávku na levé straně, míč odvedl přes celou šířku vápna na pravou stranu, odkud uklidil míč přesně k zadní tyči.

Uklidňující druhý gól přišel v 60. minutě, Adam Vlasák našel přízemním centrem Michala Kubáně, který usměrnil míč do sítě – 2:0! V 69. minutě už to bylo 3:0, Jan Hošek našel ve vápně Davida Eichlera, který navázal na svou trefu v dresu české reprezentace U17 a také proti Plzni se gólově prosadil.

Domácí se dočkali gólu ze standardní situace, po centru z pravé strany hlavičkoval na malém vápně osamocen Dominik Fišer a snížil na 1:3. Definitivní podobu skóre stanovil v poslední minutě Ladislav Krobot, který se po další přihrávce Jana Hoška dostal do velké šance a přesným zakončením potvrdil výhru týmu U17 v Plzni.
1:4

Sestavy

Slavia

Trefil – Bárta, Vincour, Vlček, Schneider – Eichler, Vít, Červ – Kubáň (72. Krobot), Vlasák (68. Kubiš), Zeronik (60. Hošek)

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 78. Fišer - 38. Zeronik, 60. Kubáň, 69. Eichler, 80. Krobot

Aktuálně

Důvěra je klíčová, shodují se trenéři

27.03.2020
Trenéři Pavel Trávník, jako hlavní trenér, a Jan Bauer, jako jeho asistent, u nejstarší dorostenecké kategorie U19 nyní s hráči musí komunikovat jinak než jsou zvyklí. Shodují se ovšem na tom, že důvěra je v tomto období klíčová.

Podepsat smlouvu se Slavií je velká čest, říká Denis Višinský

23.03.2020
Rodák z Mělnicka, který před pár dny oslavil sedmnácté narozeniny, je jedním z tahounů týmu U17. Sešívaný dres obléká již 11 let od doby, kdy do Slavie přestoupil.

Výzvy s trenéry mládeže

18.03.2020
S trenéry mládežnických kategorií v naší akademii jsme si pro vás připravili na každý den několik výzev. Přehled a všechny výzvy naleznete zde.

Další články