Zápas SK Slavia Praha B - FK Dukla Praha

(3:1)
přát., pá 3.12.2021, Xaverov UMT
SK Slavia Praha B - FK Dukla Praha
Branky: 9. a 40. Toula, 16. Horský, 72. Gabriel da Silva

Slávistické béčko odehrálo v pátek od 11:00 přípravné utkání s B-tým pražské Dukly. Skóre otevřel už v 9. minutě Adam Toula. O sedm minut později zvýšil na 2:0 Filip Horský, ale už ve 22. minutě se hostům podařilo snížit. Ještě před koncem prvního poločasu přidal svůj druhý gól Adam Toula a slávisté šli tak do kabin s dvoubrankovým vedením. Ve druhém poločase uzavřel skóre utkání na konečných 4:1 Gabriel da Silva, který je v B-týmu Slavie na zkoušku.