Slavia navždy! | SK Slavia Praha
Více

Slavia navždy!

Náš klub si velmi váží a nezapomíná ani na své bývalé hráče ani ostatní zaměstnance. Někteří bývalí hráči Slavie působí například i v týmu osobností, který dělá radost a také pomáhá ve spolupráci s Nadačním fondem Slavie prostřednictvím charitativních zápasů po celé České republice. Již během aktivní hráčské kariéry se snažíme řadě našich hráčů být nápomocni v přípravě na jejich další uplatnění v pracovním životě. Mnoho z nich následně působí v našem klubu na různých pozicích, ať již jde o management či trenéry mládeže.

Vedle toho Slavia, která je jedním z nejstarších českých klubů, nezapomíná ani na své dříve narozené fanoušky a další seniory v celé České republice. Slavia například v sezoně 2022/23 iniciovala projekt pro své seniorské fanoušky „Vezmi dědu na fotbal“.

Od sezony 2023/24 navíc náš klub přichází s novým společensky odpovědným projektem „Slavia navždy“, který je zaměřen nejen na seniorské organizace a seniory z Městské části Praha 10, ale i z dalších částí České republiky.

V rámci tohoto projektu máme pro seniorské organizace celou řadu zajímavých akcí jako např.:

  • Zajímavé besedy s bývalými hráči SK Slavia – přímo na stadionu či případně i ve Vašich seniorských organizacích.
  • Hvězdná přání – splnění přání (např. možnost setkání s oblíbeným hráčem) našim fanouškům, kteří statečně zápasí s životními nástrahami
  • Projekty na podporu rozvoje pohybových aktivit, včetně tzv. walking footballu (fotbalu v chůzi) – s účastí vybraných hráčů A týmu SK Slavia Praha a dalších významných sportovních osobností.
  • Prohlídky Slavia Museum a Slavia Tour se zasvěceným výkladem klubových legend.
  • Možnost aktivní spolupráce v rámci klubových charitativních projektů – například možnosti návštěv našich hráčů a hráček, mládežnických hráčů či trenérů.
  • Příležitost navštěvovat vybrané domácí zápasy zcela zdarma podmínkou je, že se musí vždy jednat o skupiny minimálně 8 osob z Vaší seniorské organizace.
  • Atraktivní soutěže – o zajímavé ceny.

V případě, že Vaši seniorskou organizaci některá z výše uvedených nabídek zaujala a chcete se stát součástí našeho projektu, s nimiž chceme aktivně v tomto projektu spolupracovat, napište nám na: csr@slavia.cz