Informace pro fanoušky Slavie k zápasu s Duklou na Julisce | SK Slavia Praha
Více

Informace pro fanoušky Slavie k zápasu s Duklou na Julisce

V pondělí 19. března od 17 hodin budou fotbalisté Slavie bojovat o ligové body na stadionu na Julisce s Duklou. Přinášíme vám organizační informace, které vydal pořadatel...

PRAHA/EDEN - V pondělí 19. března od 17 hodin budou fotbalisté Slavie bojovat o ligové body na stadionu na Julisce s Duklou. Přinášíme vám organizační informace, které vydal pořadatel pondělního zápasu:

Prodej vstupenek pro fanoušky Slavie do sektoru hostů bude probíhat přímo na stadionu u dvou pokladen určených pro fanoušky hostů. Stadion bude otevřen dvě hodiny před začátkem utkání, tedy v 15 hodin.

Organizátoři informují, že pořadatelská služba a bezpečnostní agentura budou u vstupu na stadion provádět zvýšené bezpečnostní kontroly. Jako na všech stadionech klubů Gambrinus ligy je zakázáno používat pyrotechniku. Pořadatelé zápasu děkují za dodržení těchto pokynů i dalších ustanovení, která jsou součástí Návštěvního řádu stadionu. 

Aktuálně

Béčko si odvezlo z Velvar bezbrankovou remízu

13. 6. 2024
Slávistická rezerva na úvod play off ČFL o postup do 2. nejvyšší soutěže remizovala ve Velvarech 0:0. Odveta je na programu v sobotu 15. června od 10:15 na Xaverově.

Den pro zdraví seniorů v Edenu

13. 6. 2024
Eden se podruhé stane místem konání jedinečné akce zaměřené na podporu zdraví a aktivního života seniorů. SK Slavia Praha ve spolupráci se Senior fitnes z.s. připravuje na 19. června Den pro zdraví, který přinese pestrý program pro všechny účastníky.

Petr Ševčík donominován na EURO

12. 6. 2024
Petr Ševčík míří na svůj druhý evropský šampionát, ve středu odpoledne nahradil v nominaci zraněného Michala Sadílka. Gratulace a hodně štěstí, Šévo!

Další články