Milan Nitrianský vylosoval výherce vstupenek na derby | SK Slavia Praha
Více

Milan Nitrianský vylosoval výherce vstupenek na derby

Týden trvala soutěž o vstupenky na sobotní derby se Spartou. Více než 250 fanoušků uhodlo, že patronem na derby bude skokan na lyžích a velký slávista Roman Koudelka!

PRAHA - Týden trvala soutěž o vstupenky na sobotní derby se Spartou. Více než 250 fanoušků uhodlo, že patronem na derby bude skokan na lyžích a velký slávista Roman Koudelka!


Z prvních padesáti správných odpovědí vylosoval Milan Nitrianský pět šťastlivců, kteří získali po dvou vstupenkách na sobotní derby se Spartou.


Ti z vás, na které se při losování nedostalo, mají možnost si vstupenky ještě zakoupit! Více informací najdete zde!

Aktuálně

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

U15 vyhrála Turnaj národů v Ostravě

22. 4. 2024
Žáci v Ostravě nepoznali chuť porážky, a i díky zvládnutým pokutovým kopům se probojovali až do finále. V něm porazili Herthu Berlín. Nejlepším střelcem turnaje se stal se čtyřmi góly Matouš Srb.

Další články