Milan Nitrianský vylosoval výherce vstupenek na derby | SK Slavia Praha
Více

Milan Nitrianský vylosoval výherce vstupenek na derby

Týden trvala soutěž o vstupenky na sobotní derby se Spartou. Více než 250 fanoušků uhodlo, že patronem na derby bude skokan na lyžích a velký slávista Roman Koudelka!

PRAHA - Týden trvala soutěž o vstupenky na sobotní derby se Spartou. Více než 250 fanoušků uhodlo, že patronem na derby bude skokan na lyžích a velký slávista Roman Koudelka!


Z prvních padesáti správných odpovědí vylosoval Milan Nitrianský pět šťastlivců, kteří získali po dvou vstupenkách na sobotní derby se Spartou.


Ti z vás, na které se při losování nedostalo, mají možnost si vstupenky ještě zakoupit! Více informací najdete zde!

Aktuálně

O návratu van Burena, čepici dolů i norské posile

29. 1. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Jabloncem v prvním kole jarní části FORTUNA:LIGY o zlepšeném výkonu v druhé půli, návratu Micka van Burena, smeknutí čepice před Davidem Juráskem, formě Matěje Juráska, nové posile Christosi Zafeirisovi i možném nasazení Igoha Ogbua a Petra Hronka.

Fanoušci? Měl jsem husí kůži, přivítání bylo fantastické

29. 1. 2023
Mick van Buren se se začátkem jara vrátil z hostování zpět do Slavie. Do hry proti Jablonci naskočil v průběhu druhé půle a během šesti minut se postaral o gól a asistenci, čímž výrazně přispěl k výhře 5:1.

Výhra s Jabloncem, posun na první místo v tabulce

29. 1. 2023
Jarní start ligového fotbalu, návrat gólového Micka van Burena a efektivita v druhé půli přinesla slávistům po výhře 5:1 nad Jabloncem první místo v tabulce. Hned dvakrát skóroval Matěj Jurásek.

Další články