Milan Škoda rozhodl zápas v Plzni | SK Slavia Praha
Více

Milan Škoda rozhodl zápas v Plzni

PLZEŇ/DOOSAN ARENA - Milan Škoda si v patnácté minutě zápasu Plzeň Slavia vzal míč na polovině hřiště, prosmýknul se mezi dvěma obránci a nechytatelnou střelou poslal Slavii do vedení, které už do konce utkání nepustila.
Konečně jsem se trefil, hodně to potěší. Ale hlavně potěší to, že jsme v Plzni vyhráli,“ komentoval po zápase unavený ale šťastný Milan Škoda.

„Když byl chvíli potom vyloučen Martin Juhar, říkal jsem si, že to bude strašná dřina. Ale naštěstí jsme to zvládli. Jsme za to rádi,“ pokračoval Škoda.

Útočník Slavie se vrátil i ke svému gólu z patnácté minuty, který pro něj byl prvním ligovým zásahem po šesti měsících a dvou dnech. Současná útočná jednička Slavie se naposledy prosadila v listopadu, kdy v zápase proti Českým Budějovicím snížila na 1:2. „Na středu hřiště byl tlak na balon a já věděl, že je obrana trošku rozhozená. Tak jsem se snažil hodit míč mezi ně, sice se mě snažili faulovat, ale ustál jsem to. Když už jsem viděl, že jsem sám před bránou, tak jsem vystřelil a spadlo to tam,“ popisoval flegmaticky náš útočník, který zaznamenal svou čtvrtou branku v právě probíhající sezóně.

„Mrzí mě ještě další šance, kterou jsme na začátku zápasu rozjeli. Juhy (Martin Juhar) to dával před bránu a někdo z obránců fantasticky zasáhl a odkopl na roh. Jinak už bych dával míč do prázdné brány,“ vracel se ještě Škoda k další šanci z úvodu utkání.

Aktuálně

Konec kampaňe Daruj sílu Slavie. Výsledky mluví za vše

20. 5. 2025
Silné emoce, jedinečný nápad a konkrétní pomoc. Kampaň Daruj sílu Slavie, která začala na podzim 2024 symbolickým odebráním červené barvy z dresů, se proměnila v nebývale úspěšné hnutí solidarity.

Holeš nejlepším obráncem Chance Ligy

20. 5. 2025
Slávisti v sobotu převezmou trofej pro vítěze Chance Ligy. Týden před ceremonií tradičně patří vyhlášení sezonních anket LFA, jak se v nich svěřencům Jindřicha Trpišovského dařilo?

Čtvrtfinále Al Abtalu. V úterý U16 proti Austrii Vídeň

20. 5. 2025
Dorostenci se ve středu 21. května představí ve čtvrtfinále utkání Al Abtal proti Austrii Vídeň. Utkání je na programu na Xaverově od 12:00. Přímý přenos nabídne FotbalTV.

Další články