On-line s Jiřím Plíškem | SK Slavia Praha
Více

On-line s Jiřím Plíškem

Hostem čtvrtečního on-line rozhovoru na www.slavia.cz bude trenér našeho A-dorostu Jiří Plíšek. Úspěšný kouč, který byl na začátku ledna oceněn jako nejlepší trenér mládeže za rok 2002 a jehož svěřenci jsou po podzimu na prvním místě ligové tabulky, bude odpovídat od 12.15.
Hostem čtvrtečního on-line rozhovoru na www.slavia.cz bude trenér našeho A-dorostu Jiří Plíšek. Úspěšný kouč, který byl na začátku ledna oceněn jako nejlepší trenér mládeže za rok 2002 a jehož svěřenci jsou po podzimu na prvním místě ligové tabulky, bude odpovídat od 12.15. Vašim otázkám se bude věnovat nejméně hodinu.

Klikněte zde.

Aktuálně

B-tým postupuje do druhé ligy

15. 6. 2024
Slávistická rezerva postoupila po výhře 2:1 v odvetném utkání play off s Velvary do druhé ligy. O branky se postaral Samuel Pikolon a vlastním gólem hostující Libor Drozda.

Do Slavie přestupuje Alexandr Bužek

15. 6. 2024
Novou posilou Slavie je mládežnický reprezentant Alexandr Bužek. Devatenáctiletý záložník, který naposledy působil ve Zlíně, podepsal v Edenu smlouvu do 30. června 2028.

Myslel jsem, že je to vtip. Strašně se těším

15. 6. 2024
Alexandr Bužek po podpisu čtyřleté smlouvy se Slavií zavítal k prvnímu rozhovoru. Probrali jsme jeho první rok mezi elitou, konkurenci, která v Edenu panuje, reakci rodinných příslušníků i plány do nového angažmá.

Další články