Karla Pitáka čeká čtyřtýdenní rekonvalescence | SK Slavia Praha
Více

Karla Pitáka čeká čtyřtýdenní rekonvalescence

PRAHA – Kapitán Slavie Karel Piták svému týmu v posledním zápase sezony bohužel nepomůže. V utkání se Slováckem si Piták přetrhl vaz v kotníku a v 53. minutě musel ze zápasu odstoupit.
Slávistického záložníka čeká čtyřtýdenní rekonvalescence a v závěru sezony se budou muset sešívaní obejít bez něj. Karel Piták je v současnosti odkázán na berle a nohu má v lehké sádře.

Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Slavia a eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství

19. 6. 2024
SK Slavia Praha a obchodní a investiční platforma eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství. Logo eTora tak zůstane na našich dresech i v nadcházející sezoně.

Další články