Přípravný zápas ONLINE: Slavia hraje ve Štěchovicích | SK Slavia Praha
Více

Přípravný zápas ONLINE: Slavia hraje ve Štěchovicích

DAVLE - Slávisté si zpestří přípravu dalším zápasem. Soupeřem jim bude TJ Štěchovice, účastník ČFL. Utkání má výkop v sobotu 12. července v 10:30 hodin a vy ho můžete sledovat v online reportáži.
A-tým doplněný o některé hráče juniorky se proti třetiligovým Štěchovicím představí místo původně plánované juniorky. Výkop utkání je v Davli v 10:30 hodin.

Slavia nastoupí v této sestavě: Rakovan - Dostál, Nitrianský, Kodr, Tusjak - Zmrhal, Salašovič - Prošek, Douglas, Koreš - Vošahlík.
Náhradníci: Janalík, Červenka, Zámečník, Bejbl, Möglich, Hrubý, Jankto.

Online reportáž ze zápasu sledujte zde.

Aktuálně

ONLINE: Od 17:00 první kolo na Slovácku

21. 7. 2024
Slávisté se v prvním kole Change Ligy představí na stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti. V jaké sestavě odstartují sešívaní nový ročník?

300! Další milník Jindřicha Trpišovského

21. 7. 2024
Jindřich Trpišovský v duelu se Slováckem dosáhl dalšího milníku, a to 300 ligových zápasů, které vedl jako hlavní trenér. Pane trenére, obrovská gratulace vám i vašim kolegům!

Výhra žen na úvod přípravy

20. 7. 2024
Slávistky zahájily přípravu na novou sezonu vítězstvím, když na domácím stadionu v Horních Měcholupech porazily polský Śląsk Wrocław. Vítězný gól vstřelila v závěru utkání nejlepší střelkyně minulého ročníku, Marjolen Nekesa.

Další články