Přípravný zápas ONLINE: Slavia hraje ve Štěchovicích | SK Slavia Praha
Více

Přípravný zápas ONLINE: Slavia hraje ve Štěchovicích

DAVLE - Slávisté si zpestří přípravu dalším zápasem. Soupeřem jim bude TJ Štěchovice, účastník ČFL. Utkání má výkop v sobotu 12. července v 10:30 hodin a vy ho můžete sledovat v online reportáži.
A-tým doplněný o některé hráče juniorky se proti třetiligovým Štěchovicím představí místo původně plánované juniorky. Výkop utkání je v Davli v 10:30 hodin.

Slavia nastoupí v této sestavě: Rakovan - Dostál, Nitrianský, Kodr, Tusjak - Zmrhal, Salašovič - Prošek, Douglas, Koreš - Vošahlík.
Náhradníci: Janalík, Červenka, Zámečník, Bejbl, Möglich, Hrubý, Jankto.

Online reportáž ze zápasu sledujte zde.

Aktuálně

#UEL SESTŘIH | Sheriff – Slavia 2:3

2. 12. 2023
Vraťte se společně s námi do Tiraspolu ještě jednou, o zajímavé momenty nebyla v Podněstří nouze. Elegantní patička Václava Jurečky, premiérový gól v Evropě pro Christose Zafeirise nebo vítězné dělo Muhameda Tijaniho z poslední minuty.

PREVIEW: Vlček a Houštecký před Zlínem

2. 12. 2023
O nedělním ligovém střetu ve Zlíně promluvili na kameru #SlaviaTV asistent trenéra Zdeněk Houštecký a obránce Tomáš Vlček.

MATCHDAY z Tiraspolu. Obrat, třetí postup a TJ

2. 12. 2023
Z rajónu Sheriffa lup v podobě tří bodů! A navrch sladký bonus… Slávisti dali ve čtvrtek v Tiraspolu výhrou 3:2 razítko na třetí postup do vyřazovací fáze Evropské ligy v éře trenérského týmu Jindřicha Trpišovského. MATCHDAY byl u toho!

Další články