ONLINE: Přípravný zápas České Budějovice - Slavia | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Přípravný zápas České Budějovice - Slavia

PÍSEK - Slavia se střetne v dalším přípravném utkání s týmem Dynama České Budějovice. Utkání proti navrátilci do nejvyšší soutěže začíná na stadionu v Písku v 17 hodin.
Den po utkání proti Štěchovicím nastupuje Slavia v Písku proti Českým Budějovicím. Klub, který se vrací do nejvyšší soutěže, má za sebou zatím šest přípravných utkání. Tři z nich prohrál (Sparta, Wacker a Táborsko), další tři naopak vyhrál (Senec, Kolín, Brno).

Online reportáž z utkání můžete sledovat zde

Aktuálně

O kontrole zápasu, Chytilovi i nové posile

6. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře v MOL Cupu na hřišti Hradce Králové o dobrých výkonech obou celků, hře Mojmíra Chytila, střídáních, pozici Christose Zafeirise i nejnovější posile Mohamedu Ihattarenovi.

Gól? Šťastný. Jdeme dál. To je jediné, na čem záleží

6. 12. 2023
Nekonečný bezbrankový stav ukončil v Hradci Králové hlavičkující Conrad Wallem. Pro #SlaviaTV popsal postupovou trefu z prodloužení, dojmy z Malšovické arény a poděkoval fanouškům, kteří vyrazili tým na osmifinále MOL Cupu podpořit.

Stupňovali jsme tlak. Teď jen vyhrát zbývající zápasy

6. 12. 2023
Mojmír Chytil hovořil s novináři po postupu do čtvrtfinále domácího poháru o průběhu mrazivé bitvy v Hradci, vlastních neproměněných šancích, okamžiku vítězného gólu i nové posile z Nizozemska.

Další články