Co najdete v dnešním magazínu Poločas? | SK Slavia Praha
Více

Co najdete v dnešním magazínu Poločas?

PRAHA - V magazínu Poločas na zápas s Libercem najdete velký rozhovor s nováčkem v sešívaném dresu Jiřím Bílkem. Pro třicetiletého stopera to bude druhý domácí zápas. „Fanoušci byli úžasní. Moc jsem si to užil a doufám, že si to užili i oni," říká po své první zkušenosti z Edenu Jiří Bílek.
Stoperský „parťák" Martina Latky nebyl pro rozhovor proti Liberci vybrán náhodou. Právě na severu Čech totiž Jiří Bílek strávil jedno ze svých nejpovedenějších angažmá a se Slovanem získal dokonce mistrovský titul. Svůj někdejší klub chce ale v neděli porazit. „Každý zápas chceme vyhrát," říká, ale jedním dechem dodává: „Ale přijdou i horší časy. A na ty se musíme připravit."

Na stránkách Poločasu č. 2 se můžete těšit i na obsáhlý dvojrozhovor s dvěma z hlavních tváří slávistického ženského „doublu" minulé sezony - kapitánkou týmu Blankou Pěničkovou a manažerkou Jaroslavou Rinnerovou-Poláčkovou. Ohlédneme se za přestřelkou juniorky ve Znojmě a plány do sezony poodhalí trenér Slavie U19 Martin Poustka.

Ve statistickém okénku si posvítíme na vstupy Slavie do ligových ročníků. Věděli jste, že dva úvodní zápasy sezony vyhrála Slavia naposledy před sedmi lety? A že u vůbec prvního takového vstupu do samostatné české ligy stál přesně před dvěma desetiletími trenér Miroslav Beránek?

Magazín nezapomene ani na tradiční představení soupeře a jeho největších zbraní nebo ohlédnutí za zápasem s Baníkem a prostor dostane také nejnovější akce fanoušků na sociálních sítích. Už jste narazili na hashtag #avataremkvitezství? A přidali jste se?

Magazín Poločas koupíte za cenu 20 Kč ve Fanshopu v Edenu nebo od kolportérů, kteří se pohybují před stadionem i v ochozech a na tribunách.

Aktuálně

Hned ten největší zápas! Nebál jsem se

3. 3. 2024
Jindřich Staněk při své soutěžní premiéře v dresu Slavie vychytal čisté konto v 310. derby a po zápase souboj s odvěkým rivalem hodnotil na tiskové konferenci.

310. derby na Letné skončilo bez branek

3. 3. 2024
Ligové derby čtyři dny po tom pohárovém ukázalo především souboj obran. Slávisté dokázali dokonale eliminovat útočnou sílu domácích a Jindřich Staněk tak při svém debutu v soutěžním zápase mohl oslavit i první vychytanou nulu. Bezbranková remíza znamená, že rozdíl v tabulce mezi oběma týmy zůstává čtyřbodový.

Slávistky v semifinále domácího poháru

3. 3. 2024
Fotbalistky Slavie obhajující vítězky domácího poháru z předchozí sezony, si zajistily postup do semifinále domácího poháru po vítězství na hřišti Lokomotivy Brno 6:0.

Další články