Našlapaný Poločas na zápas s Příbramí | SK Slavia Praha
Více

Našlapaný Poločas na zápas s Příbramí

EDEN/SYNOT TIP ARENA - Přijďte podpořit Slavii na důležitý zápas s Příbramí a nezapomeňte na nový zápasový magazín Poločas! Uvnitř čeká (nejen) velký rozhovor s Vukadinem Vukadinovičem.
Srbský záložník, který v Edenu zažívá svou premiérovou sezonu, hovoří o Slavii jako o svém osudu. V létě se měl poprat o místo v Jablonci a ani ve snu ho nenapadlo, že zažije angažmá v sešívaném dresu.  Jeho cesta do Slavie nebyla vůbec jednoduchá. Proti sešívaným se vážně zranil v dresu jablonecké juniorky a v létě mu zkouška v klubu nejprve nevyšle. Přesto nebyl zahořklý. „Co si budeme povídat, Slavia je Slavia. Má krásný stadion v Edenu, dlouhou historii, hodně se o ní mluví. Tohle je Slavia, tohle je Praha," říká v rozhovoru Vukadinovič.

Dále se můžete těšit na připomenutí jubilea slavného režiséra a velkého slávisty Miroslava Ondříčka, rozhovor s Janem Kuchtou, který v juniorce prožívá podzim snů, nebo profil pátého ze slávistického rodu Veselých - Lukáše Veselého. Chybět nebude ani tradiční ohlédnutí za SYNOT ligou nebo slavná fotografie ze slávistického archivu.

Soutěžte o auto Hyundai na víkend

Soutěžní otázka je jednoduchá: Kolikrát byl kameraman Miroslav Ondříček nominován na Oskara?

A) 1x
B) 2x
C) 3x

Odpovědi v podobě SMS zasílejte na telefonní číslo 900 11 07 (cena jedné SMS je 7 Kč) ve tvaru SKS(mezera)odpověď(mezera)jméno(mezera)příjmení (např. SKS A Jan Novak). Odpovědi bude možné zasílat od 15 do 17:30hod.

Každá 20. správná odpověď získá 2 vstupenky do kina Premiere Cinemas. Tyto vstupenky bude možné vyzvednout po skončení zápasu na VIP recepci oproti potvrzovací SMS. O poločasové přestávce pak xxxx vylosuje ze všech správných odpovědí tři výherce soutěže.

1. cena: Automobil Hyundai i30 na víkend s plnou nádrží od společnosti Hyundai Centrum Praha. Hyundai Centrum Praha se nachází pouhých 15 min od stadionu přímo pod Šterboholskou radiálou a nabízí nové vozy s plnou výbavou a garancí nejlepší ceny již od 179.tis.
2. cena: 2 VIP vstupenky na příští utkání Slavia – Hradec Králové
3. cena: Předplatné časopisu Maxim

Aktuálně

Los skupinové fáze Ligy mistryň už v pondělí

29. 9. 2022
Barcelona, Chelsea, Wolfsburg, Lyon - jeden z těchto gigantů v ženském fotbale dorazí během podzimu do Prahy! Losování základních skupin Ligy mistryň UEFA proběhne už v pondělí 3. října od 13:00 v Nyonu.

Informace pro fanoušky do Olomouce

29. 9. 2022
V 11. kole čeká slávisty výjezd na Hanou. Zápas se hraje v neděli 9. října od 19:00. Přečtěte si bližší informace v článku.

Zapojte se do aukce Maksyma Talovjerova!

29. 9. 2022
Maksym Talovjerov pořádá aukci předmětů, které mu věnovali jeho spoluhráči ze Slavie. Zapojte se do aukce, přispějte na dobrou věc a získejte unikátní dresy nebo kopačky.

Další články