Našlapaný Poločas na zápas s Příbramí | SK Slavia Praha
Více

Našlapaný Poločas na zápas s Příbramí

EDEN/SYNOT TIP ARENA - Přijďte podpořit Slavii na důležitý zápas s Příbramí a nezapomeňte na nový zápasový magazín Poločas! Uvnitř čeká (nejen) velký rozhovor s Vukadinem Vukadinovičem.
Srbský záložník, který v Edenu zažívá svou premiérovou sezonu, hovoří o Slavii jako o svém osudu. V létě se měl poprat o místo v Jablonci a ani ve snu ho nenapadlo, že zažije angažmá v sešívaném dresu.  Jeho cesta do Slavie nebyla vůbec jednoduchá. Proti sešívaným se vážně zranil v dresu jablonecké juniorky a v létě mu zkouška v klubu nejprve nevyšle. Přesto nebyl zahořklý. „Co si budeme povídat, Slavia je Slavia. Má krásný stadion v Edenu, dlouhou historii, hodně se o ní mluví. Tohle je Slavia, tohle je Praha," říká v rozhovoru Vukadinovič.

Dále se můžete těšit na připomenutí jubilea slavného režiséra a velkého slávisty Miroslava Ondříčka, rozhovor s Janem Kuchtou, který v juniorce prožívá podzim snů, nebo profil pátého ze slávistického rodu Veselých - Lukáše Veselého. Chybět nebude ani tradiční ohlédnutí za SYNOT ligou nebo slavná fotografie ze slávistického archivu.

Soutěžte o auto Hyundai na víkend

Soutěžní otázka je jednoduchá: Kolikrát byl kameraman Miroslav Ondříček nominován na Oskara?

A) 1x
B) 2x
C) 3x

Odpovědi v podobě SMS zasílejte na telefonní číslo 900 11 07 (cena jedné SMS je 7 Kč) ve tvaru SKS(mezera)odpověď(mezera)jméno(mezera)příjmení (např. SKS A Jan Novak). Odpovědi bude možné zasílat od 15 do 17:30hod.

Každá 20. správná odpověď získá 2 vstupenky do kina Premiere Cinemas. Tyto vstupenky bude možné vyzvednout po skončení zápasu na VIP recepci oproti potvrzovací SMS. O poločasové přestávce pak xxxx vylosuje ze všech správných odpovědí tři výherce soutěže.

1. cena: Automobil Hyundai i30 na víkend s plnou nádrží od společnosti Hyundai Centrum Praha. Hyundai Centrum Praha se nachází pouhých 15 min od stadionu přímo pod Šterboholskou radiálou a nabízí nové vozy s plnou výbavou a garancí nejlepší ceny již od 179.tis.
2. cena: 2 VIP vstupenky na příští utkání Slavia – Hradec Králové
3. cena: Předplatné časopisu Maxim

Aktuálně

Slávistická hvězda jako šuriken proti rakovině

24. 2. 2024
Pro únor, měsíc věnovaný boji proti rakovině, vznikl další design pro projekt Kapitánské pásky. Na starost si ho vzal Michal Cimala, který nám ve svém ateliéru v nedalekých Nuslích vyprávěl nejen, jak návrh vznikl.

Hráči na hostování: Horský ve formě i probuzený Ewerton

24. 2. 2024
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Nedělní oběd ve fanzóně a pak fotbal!

24. 2. 2024
Jestli patříte mezi ty, kteří mají lístek nebo permanentku na nedělní zápas s Pardubicemi, nudit se před začátkem zápasu určitě nebudete! Bude pro vás přichystána fanzóna s občerstvením se širokým sortimentem dobrot a atrakce o ceny nebo jen tak pro zábavu. Přijďte vyzkoušet novou autodráhu anebo si zasoutěžit s Lovcem světel.

Další články