Máme vítězství s nulou, těšilo na závěr přípravy Miroslava Beránka | SK Slavia Praha
Více

Máme vítězství s nulou, těšilo na závěr přípravy Miroslava Beránka

NYMBURK - Jeho tým nastřílel Žižkovu týden před začátkem ligy tři branky a udržel vzadu čisté konto. Produktivita sešívaných Miroslava Beránka potěšila, přesto poukázal na to, kde mají slávisté rezervy. „Hodnocení přípravy ukáže vlastní liga,“ dodává na závěr zimní přestávky trenér.
„Poslední přípravný zápas a máme vítězství s nulou,“ těšila Miroslava Beránka výhra 3:0 nad Žižkovem. „Samozřejmě tam ještě nějaké rezervy byly. Dostali jsme do hry všechny hráče, kteří tady byli, a všichni jsme zdraví, takže s tím jsem spokojený,“ pokračoval v hodnocení trenér.

Miroslav Beránek také hledal slabiny svého týmu. „Ne vždy jsme vyřešili některé situace, řečeno tenisovou terminologií jsme tam měli nějaké nevynucené chyby. Měli jsme tam spoustu protiútoků, jejichž řešení bych si také představoval lépe. Nicméně jsme byli produktivní, dali jsme tři branky, takže to je naopak pozitivum,“ zakončil hodnocení samotného zápasu.

Výsledky z přípravy se podle Beránka teprve projeví. „Hodnocení zimní přípravy ukáže vlastní liga. Jsme připraveni dobře a musíme to potvrdit výkony a výsledky na hřišti,“ ví kouč sešívaných.

Slavia v přestávce i lehce obměnila kádr a několik zkušených hráčů odešlo. „Myslím, že nás to neovlivnilo. Naopak přišli někteří hráči a já si myslím, že budeme silnější než na podzim,“ dodal Beránek.

Za týden začíná liga a rýsuje se i základní sestava. „V hlavě něco máme, tenhle zápas nám také něco ukázal, takže si to ještě zanalyzujeme. Máme možná dva posty, kde je malý otazník,“ komentoval trenér hledání ideální jedenáctky.

Neustále se také diskutuje o příchodu Michala Švece. „Věřím, že v příštím týdnu celou situaci vyřešíme a tým už bude kompletní,“ doufá kouč Slavie.

Aktuálně

O kontrole zápasu, Chytilovi i nové posile

6. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře v MOL Cupu na hřišti Hradce Králové o dobrých výkonech obou celků, hře Mojmíra Chytila, střídáních, pozici Christose Zafeirise i nejnovější posile Mohamedu Ihattarenovi.

Gól? Šťastný. Jdeme dál. To je jediné, na čem záleží

6. 12. 2023
Nekonečný bezbrankový stav ukončil v Hradci Králové hlavičkující Conrad Wallem. Pro #SlaviaTV popsal postupovou trefu z prodloužení, dojmy z Malšovické arény a poděkoval fanouškům, kteří vyrazili tým na osmifinále MOL Cupu podpořit.

Stupňovali jsme tlak. Teď jen vyhrát zbývající zápasy

6. 12. 2023
Mojmír Chytil hovořil s novináři po postupu do čtvrtfinále domácího poháru o průběhu mrazivé bitvy v Hradci, vlastních neproměněných šancích, okamžiku vítězného gólu i nové posile z Nizozemska.

Další články