POTVRZENO: Odložené utkání v Plzni se bude hrát ve středu 18. března | SK Slavia Praha
Více

POTVRZENO: Odložené utkání v Plzni se bude hrát ve středu 18. března

PRAHA - V pondělí přišla z FAČRu informace s náhradním termínem původně odloženého utkání v Plzni.
Duel s lídrem tabulky odehrají sešívaní v Plzni 18. března. Utkání začíná v 18:00. Následující zápas 21. kola, který měli slávisté v Brně odehrát v pátek 20. března, se přesouvá na neděli 22. března se startem v 18:00.

Prodané vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud někomu nevyhovuje náhradní termín, je možné neporušený lístek vrátit od středy 11. března do pondělí 16. března (dle otevírací doby fanshopu), peníze budou navráceny.

V době domácího duelu s Mladou Boleslaví (tzn. od 18:00), který je na programu v pátek 13. března od 20:15, bude výměna probíhat na stejném principu, ale pouze v předprodeji vstupenek u vstupu číslo 4.

Nové platné vstupenky je možné zakoupit od středy 11. března ve fanshopu Slavie. V den zápasu s Mladou Boleslaví se budou prodávat opět pouze na předprodeji, cena jedné vstupenky 100 Kč.

Aktuálně

B-tým postupuje do druhé ligy

15. 6. 2024
Slávistická rezerva postoupila po výhře 2:1 v odvetném utkání play off s Velvary do druhé ligy. O branky se postaral Samuel Pikolon a vlastním gólem hostující Libor Drozda.

Do Slavie přestupuje Alexandr Bužek

15. 6. 2024
Novou posilou Slavie je mládežnický reprezentant Alexandr Bužek. Devatenáctiletý záložník, který naposledy působil ve Zlíně, podepsal v Edenu smlouvu do 30. června 2028.

Myslel jsem, že je to vtip. Strašně se těším

15. 6. 2024
Alexandr Bužek po podpisu čtyřleté smlouvy se Slavií zavítal k prvnímu rozhovoru. Probrali jsme jeho první rok mezi elitou, konkurenci, která v Edenu panuje, reakci rodinných příslušníků i plány do nového angažmá.

Další články