POTVRZENO: Odložené utkání v Plzni se bude hrát ve středu 18. března | SK Slavia Praha
Více

POTVRZENO: Odložené utkání v Plzni se bude hrát ve středu 18. března

PRAHA - V pondělí přišla z FAČRu informace s náhradním termínem původně odloženého utkání v Plzni.
Duel s lídrem tabulky odehrají sešívaní v Plzni 18. března. Utkání začíná v 18:00. Následující zápas 21. kola, který měli slávisté v Brně odehrát v pátek 20. března, se přesouvá na neděli 22. března se startem v 18:00.

Prodané vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud někomu nevyhovuje náhradní termín, je možné neporušený lístek vrátit od středy 11. března do pondělí 16. března (dle otevírací doby fanshopu), peníze budou navráceny.

V době domácího duelu s Mladou Boleslaví (tzn. od 18:00), který je na programu v pátek 13. března od 20:15, bude výměna probíhat na stejném principu, ale pouze v předprodeji vstupenek u vstupu číslo 4.

Nové platné vstupenky je možné zakoupit od středy 11. března ve fanshopu Slavie. V den zápasu s Mladou Boleslaví se budou prodávat opět pouze na předprodeji, cena jedné vstupenky 100 Kč.

Aktuálně

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2.srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Přípravný duel proti MFK Rožumberok

23. 7. 2024
Fotbalistky Slavie čeká druhé přípravné utkání, kdy v domácím prostředí Horních Měcholup přivítají slovenské vícemistryně MFK Ružomberok. Výkop zápasu je od 14 hodin.

Další články