ONLINE: Slavia hostí Boleslav. V základu Kenia i Boudjemaa | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Slavia hostí Boleslav. V základu Kenia i Boudjemaa

PRAHA/EDEN - Slavia od 20:15 hostí Mladou Boleslav. V utkání se v základní sestavě představí poprvé společně zahraniční dvojice Kenia - Boudjemaa.
Trenér Miroslav Beránek se musí obejít bez vykartované dvojice Vukadinovi - Piták, kteří pykají jeden zápas za čtyři žluté karty. Vukadina Vukadinoviče nahradí na pravém křídle Damien Boudjemaa, na pozici podhrotového hráče se po pauze představí Levan Kenia.

Obrana má stejnou podobu jako proti Teplicím, a to Mikula, Latka, Bílek, Tamás. V záloze doplní dvojici Boudjemaa - Kenia Robert Hrubý, Simon Deli a Jaromír Zmrhal. Na hrotu útoku bude operovat nejlepší střelec SYNOT ligy Milan Škoda.

Sestava Slavie: Hrubeš - Mikula, Latka, Bílek, Tamás - Hrubý, Deli - Boudjemaa, Kenia, Zmrhal - Škoda

Lavička náhradníků: Rakovan, Dostál, Fialka, Prošek, Červenka, Diop, Baéz


Aktuálně

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

27. 2. 2024
Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

Dorostenci porazili Legii Varšava, přípravky vyhrály ve Wroclawi

27. 2. 2024
Mladší dorostenci sehráli utkání s Legií Varšava a zvítězili 4:2. Týmy U11, U9 a U8 vyrazily na turnaje do Polska. V derby proti Spartě rozhodli žáci o svém vítězství v poslední vteřině. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články