Slavia hostí v neděli od 17:00 Budějovice | SK Slavia Praha
Více

Slavia hostí v neděli od 17:00 Budějovice

PRAHA – Na konec prodlouženého víkendu přivítá Slavia v Edenu poslední Budějovice. Důležitý zápas začíná v neděli v 17:00.
Trenér Miroslav Beránek si pochvaluje aktuální zdravotní stav kádru. Těší nás, že se hráči uzdravili. Na zápas jsme mobilizovaní a nažhavení," nechtěl se před zápasem kouč Slavie pouštět do větších rozborů, protože moc dobře ví, že pravda leží na hřišti.

Také hráči si důležitost utkání uvědomují a shodují se, že musí prolomit smůlu a na jaře v Edenu konečně zvítězit. „Jdeme do zápasu s tím, že musíme udělat tři body a nic jiného,“ říká před soubojem obránce Michal Švec.

Je mu ale jasné, že cesta za výhrou nebude snadná. „Budějovice sem přijedou bojovat a určitě to nebude jednoduchý zápas. Věřím tomu, že to zvládneme.“ A jaký je podle něj recept na úspěch? „Musíme hrát agresivně, budeme se snažit hrát ofenzivně a proměňovat šance,“ dodává.

Brankář Martin Berkovec s ním souhlasí. „Musíme hrát kombinační fotbal a bojovat. Musíme to vydřít a nechat na hřišti všechno,“ hledá cestu k vítězství. Slavia podle něj musí vyhrát. „Očekávám tři body, protože hrajeme doma. Musíme zabrat, protože z posledních zápasů máme akorát remízu, což je málo. Musí to prostě být tři body,“ nepřipouští si klopýtnutí.

Budějovice navíc bojují na spodku tabulky o všechno. „Víme jak jsou na tom Budějovice, víme jak jsme na tom my, takže to musíme zvládnout,“ poukazuje na důležitost střetnutí brankář Slavie.

Aktuálně

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

27. 2. 2024
Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

Dorostenci porazili Legii Varšava, přípravky vyhrály ve Wroclawi

27. 2. 2024
Mladší dorostenci sehráli utkání s Legií Varšava a zvítězili 4:2. Týmy U11, U9 a U8 vyrazily na turnaje do Polska. V derby proti Spartě rozhodli žáci o svém vítězství v poslední vteřině. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články