Slavia splatila dluhy, které uznává. Soud odročen na listopad | SK Slavia Praha
Více

Slavia splatila dluhy, které uznává. Soud odročen na listopad

PRAHA – V úterý 15. září proběhlo soudní jednání v rámci insolvenčního řízení se Slavií. Klub u soudu doložil, že k dnešnímu dni splatil veškeré pohledávky, které uznává. Městský soud v Praze odročil jednání na 3. listopadu.
Pohledávky, které si nárokuje bývalý ředitel klubu Zbyněk Kusý nebo společnost Online Services, klub rozporuje. Slavia však u soudu doložila, že disponuje na účtě dostatečnými prostředky pro případné zaplacení i v těchto sporech. V insolvenčním řízení tak v tuto chvíli zůstaly jen pohledávky, které klub rozporuje.

„Jednání probíhalo dvě a půl hodiny. Byli jsme připravení a měli jsme přichystáno vše, co bylo podle našeho názoru potřeba. Věřím, že dnešní jednání nás posunulo tam, kam je potřeba, a na listopad připravíme vše, co bylo dnes řečeno a požadování k doplnění,“ uvedl generální ředitel klubu a předseda představenstva David Trunda.

Soud odročil jednání na 3. listopadu.

Aktuálně

Maksym Talovjerov odchází na hostování do Lince

1. 2. 2023
Slavii pro jarní část sezony opouští Maksym Talovjerov. Ukrajinský stoper odchází na půlroční hostování bez opce do LASKu Linec, kde se potká s Mosesem Usorem.

MATCHDAY | Nový formát ze zákulisí zápasů Slavie

31. 1. 2023
Zajímalo vás, jak vypadá zápasový den z bližší perspektivy? Podívejte se na první díl formátu MATCHDAY z nedělní výhry 5:1 nad Jabloncem!

Jedna velká jízda. Chci to Slavii vrátit

31. 1. 2023
Majitel čtyř titulů. Trojnásobný vítěz tuzemského poháru. Srdce slávistické kabiny. A teď už bývalý gólman… Přemysl Kovář se před startem nedělního utkání s Jabloncem rozloučil s hráčskou kariérou. Nově plní roli manažera A-týmu.

Další články