Slavia splatila dluhy, které uznává. Soud odročen na listopad | SK Slavia Praha
Více

Slavia splatila dluhy, které uznává. Soud odročen na listopad

PRAHA – V úterý 15. září proběhlo soudní jednání v rámci insolvenčního řízení se Slavií. Klub u soudu doložil, že k dnešnímu dni splatil veškeré pohledávky, které uznává. Městský soud v Praze odročil jednání na 3. listopadu.
Pohledávky, které si nárokuje bývalý ředitel klubu Zbyněk Kusý nebo společnost Online Services, klub rozporuje. Slavia však u soudu doložila, že disponuje na účtě dostatečnými prostředky pro případné zaplacení i v těchto sporech. V insolvenčním řízení tak v tuto chvíli zůstaly jen pohledávky, které klub rozporuje.

„Jednání probíhalo dvě a půl hodiny. Byli jsme připravení a měli jsme přichystáno vše, co bylo podle našeho názoru potřeba. Věřím, že dnešní jednání nás posunulo tam, kam je potřeba, a na listopad připravíme vše, co bylo dnes řečeno a požadování k doplnění,“ uvedl generální ředitel klubu a předseda představenstva David Trunda.

Soud odročil jednání na 3. listopadu.

Aktuálně

Totální podcast s Filipem Březinou a Davidem Foldynou

23. 2. 2024
Každý bojovník s těžkou nemocí potřebuje kolem sebe partu lidí, kteří mu dodají sílu a odvahu říct: „Do háje s ní!“. V rámci měsíce února, který Slavia věnuje podpoře boje proti rakovině, se o svůj příběh podělili herec Filip Březina a předseda spolku FxCK CANCER David Foldyna.

Soupeř na úrovni Ligy mistrů. Na San Siro vzpomínám rád

23. 2. 2024
Páteční los osmifinále Evropské ligy přisoudil Slavii italský AC Milán. O soupeři pak promluvil trenér Jindřich Trpišovský a zavzpomínal i na utkání Ligy mistrů na legendárním San Siru.

Informace ke vstupenkám do Milána

23. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články