Nový Poločas: Rozhovor s Janem Štohanzlem nebo miniplakát | SK Slavia Praha
Více

Nový Poločas: Rozhovor s Janem Štohanzlem nebo miniplakát

PRAHA - S dalším domácím zápasem je tady tradičně také magazín Poločas. Tentokrát v něm najdete velký rozhovor se záložníkem Janem Štohanzlem.
Letní slávistická posila přišla do Edenu v létě z Mladé Boleslavi. Před tím ale Jan Štohnazl prožil velmi zajímavé angažmá v Indii. „Začátky byly těžké, podnebí, lidi, země, kultura. Bylo to nepopsatelné. Postupem času jsme se zabydlovali, začali jsme to tam poznávat a mám z toho jen hezké vzpomínky,“ vrací se Štohanzl k rok starému angažmá.

Že se jedná o hodně exotické angažmá, o tom svědčí místní fauna, se kterou se náš záložník setkával. „V hejnech tam létali papoušci, večer ještě kaloni, obrovští netopýři. Jako tady létají holubi, tam byli Orli indičtí. Takže jsem se probudil a za oknem mi kroužili orli, což bylo neskutečné," popisuje slávivistický záložník, o kterém už teď můžeme prozradit, že do derby nastoupil po jediném tréninku.

„Čtrnáct dní jsem netrénoval, měl jsem výron a bylo to pro mě těžké. Do poslední chvíle jsem nevěděl, zda mám do toho jít. Kdyby se něco stalo, mohl bych být mimo po zbytek podzimu. Výhra v derby pro mě byla ale přednější, a tak jsem to risknul," líčí ve velkém rozhovoru v Poločase Jan Štohanzl.

V magazínu dále naleznete velkou statistickou infografiku k 284. derby, ve které se dozvíte, kdo naběhal nejvíce kilometrů a další jiné zajímavosti. Mimochodem, Slavia naběhela o čtyři kilometry víc než soupeř. V rozhovoru s mládežníkem jsme tentokrát vyzpovídali Davida Beňa z U17, který se vrátil do tréninku po těžkém zranění.

Kromě miniplakátu uprostřed s vítěznou fotkou po derby v Poločase ještě naleznete ohlasy základní sestavy Slavie na atmosféru v derby či tradiční představení nedělního soupeře.

Magazín Poločas koupíte ve fanshopu Slavie, na pokladnách nebo od kolportérů u stadionu a na tribunách. Prodej už neprobíhá u stánků s občerstvením. Cena je 20 Kč.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články