Invaze do Jablonce! Lístky na sobotní zápas v prodeji! | SK Slavia Praha
Více

Invaze do Jablonce! Lístky na sobotní zápas v prodeji!

PRAHA - Po sérii neporazitelnosti se fanoušci Slavie chystají podpořit hráče v sešívaných dresech i v dalším utkání, které se hraje v sobotu 17. 10. od 14:30 na jablonecké Střelnici.
Pojeďte podpořit s Tribunou Sever hráče Slavie! Tribuna Sever chystá autobusový výjezd, na nějž se můžete přihlašovat až do pátku 16. 10. ve fanshopu v Edenu. Člen Odboru přátel či Fanklubu zaplatí za výjezd 180 Kč, nečlen pak 250 Kč.

 Také
vstupenky na samotné utkání jsou k dispozici ve fanshopu Slavie na stadionu v Edenu. Cena jednoho lístku do kotle sešívaných je 80 Kč. Slavia má k dispozici limitovaný počet vstupenek, pokud se sektor pro slávisty vyprodá, klub bude jednat o přidělení dalších míst. V den zápasu se v Jablonci vstupenky prodávat nebudou.

V pondělí 12. října bylo prodáno do Jablonce zhruba 250 vstupenek do slávistického kotle. Denně se prodá cca 100 lístků, takže je pravděpodobné brzké vyprodání sektoru pro slávistické fanoušky.

Otevírací doba fanshopu je ve středu a v pátek od 10:00 do 17:00 a ve čtvrtek od 10:00 do 19:00.

Nedostanete se do fanshopu? Objednejte si vstupenku přes Odbor přátel

Protože se v den zápasu na místě lístky prodávat nebudou, připravil klub ve spolupráci s Odborem přátel službu pro mimopražské fanoušky. Stačí poslat objednávku emailem na fo-sk-slavia@volny.cz a do středy zaplatit vstupenky bankovním převodem na 291946399/0800. Variabilní symbol pro tuto platbu je 1892. Platba může být rovněž složena v hotovosti na pobočce České spořitelny do pátku, 12:00 hod. Objednané a řádně zaplacené vstupenky budou k vyzvednutí na místě od zástupců Odboru přátel.Aktuálně

Ženy v derby s DONOREM na dresu

24. 3. 2023
Slávistické ženy vyhlíží nedělní derby. Do utkání proti odvěkému rivalovi nastoupí ve speciálních dresech na podporu spolku DONOR a nově také jako členky Asociace společenské odpovědnosti.

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Další články