Invaze do Jablonce! Lístky na sobotní zápas v prodeji! | SK Slavia Praha
Více

Invaze do Jablonce! Lístky na sobotní zápas v prodeji!

PRAHA - Po sérii neporazitelnosti se fanoušci Slavie chystají podpořit hráče v sešívaných dresech i v dalším utkání, které se hraje v sobotu 17. 10. od 14:30 na jablonecké Střelnici.
Pojeďte podpořit s Tribunou Sever hráče Slavie! Tribuna Sever chystá autobusový výjezd, na nějž se můžete přihlašovat až do pátku 16. 10. ve fanshopu v Edenu. Člen Odboru přátel či Fanklubu zaplatí za výjezd 180 Kč, nečlen pak 250 Kč.

 Také
vstupenky na samotné utkání jsou k dispozici ve fanshopu Slavie na stadionu v Edenu. Cena jednoho lístku do kotle sešívaných je 80 Kč. Slavia má k dispozici limitovaný počet vstupenek, pokud se sektor pro slávisty vyprodá, klub bude jednat o přidělení dalších míst. V den zápasu se v Jablonci vstupenky prodávat nebudou.

V pondělí 12. října bylo prodáno do Jablonce zhruba 250 vstupenek do slávistického kotle. Denně se prodá cca 100 lístků, takže je pravděpodobné brzké vyprodání sektoru pro slávistické fanoušky.

Otevírací doba fanshopu je ve středu a v pátek od 10:00 do 17:00 a ve čtvrtek od 10:00 do 19:00.

Nedostanete se do fanshopu? Objednejte si vstupenku přes Odbor přátel

Protože se v den zápasu na místě lístky prodávat nebudou, připravil klub ve spolupráci s Odborem přátel službu pro mimopražské fanoušky. Stačí poslat objednávku emailem na fo-sk-slavia@volny.cz a do středy zaplatit vstupenky bankovním převodem na 291946399/0800. Variabilní symbol pro tuto platbu je 1892. Platba může být rovněž složena v hotovosti na pobočce České spořitelny do pátku, 12:00 hod. Objednané a řádně zaplacené vstupenky budou k vyzvednutí na místě od zástupců Odboru přátel.Aktuálně

Jan Sirotník prodloužil smlouvu se Slavií

20. 5. 2024
Odchovance mládežnické akademie Jan Sirotník prodloužil svou smlouvu se Slavií. Nový kontrakt platí do 30. června 2027.

Derby je naše! Parádní výkon a tři body

19. 5. 2024
Fotbalistky Slavie porazily v pátem kole nadstavby Spartu 3:1! Všechny tři branky padly v prvním poločase, o dvě se postarala Martina Šurnovská a jednu přidala Kateřina Svitková. Slávistky tak prodloužily svou neporazitelnost na 25 zápasů v řadě!

O stříbru, kvalitě ligy i výhledu do budoucna

18. 5. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil na tiskové konferenci po výhře nad Slováckem (2:1) o zklamání ze ztráty šancí na titul, popsal zvyšující se kvalitu ligy, vysekl poklonu Martinu Svědíkovi a poodkryl karty před závěrečným kolem sezony.

Další články