Jakub Dovalil odchází do Spojených arabských Emirátů | SK Slavia Praha
Více

Jakub Dovalil odchází do Spojených arabských Emirátů

PRAHA – Slavii opouští šéf skautingu Jakub Dovalil. Bývalý úspěšný reprezentační trenér přijal nabídku koučovat reprezentaci Spojených arabských Emirátů do 20 let.
„S Jakubem jsme o možnosti jeho odchodu hned od počátku komunikovali a věděli jsme o něm. Chápeme, že se prestižní trenérskou nabídku rozhodl přijmout,“ uvedl generální ředitel klubu David Trunda.

„Za jeho odvedenou práci a profesionální přístup mu děkujeme a v jeho novém angažmá mu přejeme co nejvíce úspěchů,“ dodal Trunda.

Aktuálně

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na ligové derby

1. 3. 2024
V neděli 3. března odehrajeme derby se Spartou na Letné. Veškeré lístky klub rozdělil mezi fanouškovské organizace, v článku si přečtěte informace k zápasu.

Lístky na zápas s Teplicemi jsou aktuálně vyprodané

1. 3. 2024
Ve 24. kole FORTUNA:LIGY přivítáme ve Fortuna Areně tým Teplic. Vstupenky na tento duel jsou aktuálně vyprodány, do prodeje půjdou už pouze místa uvolněna majiteli permanentních vstupenek.

V sobotu 2. 3. čtvrtfinále poháru s Lokomotivou Brno

29. 2. 2024
Fotbalistky Slavie se po účasti v Lize mistryň a absolvování zimní přípravy pustí do jarní části sezony. Jejich první výzvou bude čtvrtfinálový duel poháru FAČR, který se odehraje na hřišti Lokomotivy Brno. Utkání je naplánováno na sobotu 2. března a začíná v 16:30 hodin.

Další články