ONLINE: Slavia hraje od 17:00 s Jabloncem bez Škody a Latky | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Slavia hraje od 17:00 s Jabloncem bez Škody a Latky

PRAHA/EDEN ARENA – Slavia dnes hostí od 17:00 v Edenu aktuálně osmý Jablonec. Bude se ale muset obejít bez kapitána Martina Latky a kanonýra Milana Škody, kteří onemocněli.
Přestože se v reprezentační přestávce vyprázdnila marodka, trenér Dušan Uhrin se opět bude muset kvůli nemoci obejít i bez několika hráčů. Stehenní sval nepustí do hry Jana Mikulu. Nemoc pak vyřadila ze hry čtveřici Milan Škoda, Jan Štohanzl, Martin Latka a Milan Černý.

Do branky se stejně jako na Dukle postaví Jiří Pavlenka, na pravé straně obrany bude dnes operovat Michal Frydrych, po karetním trestu se zpět do sestavy vrací Josef Hušbauer. Po nemoci se vrací Tomáš Jablonský, ten ale vzhledem k tréninkovému manku začíná na lavičce.

Sestava Slavie: Pavlenka – Frydrych, Bílek (K), Deli, Bořil – Souček – Zmrhal, Hušbauer, Barák, Mihalík – Mešanovič

Lavička náhradníků: Berkovec, Holík, Kenia, Piták, Jablonský, Železník, Vukadinovič

Aktuálně

Petr Ševčík donominován na EURO

12. 6. 2024
Petr Ševčík míří na svůj druhý evropský šampionát, ve středu odpoledne nahradil v nominaci zraněného Michala Sadílka. Gratulace a hodně štěstí, Šévo!

Sezona U17: mistři ligy i Československý pohár

12. 6. 2024
Nezapomenutelný ročník 2023/24 má za sebou tým mladších dorostenců U17. Prvenství na Memoriálu Františka Harašty, dvě dlouhé vítězné série, titul mistrů republiky a teď i vítězství v Československém poháru. Svěřenci Jaroslava Machače napsali příběh sezony zlatým písmem.

Stříbrné medaile žákyň ze Slavia Girls Cupu

11. 6. 2024
V sobotu 8. června se v tréninkovém centru Horních Měcholup konal druhý ročník turnaje GIRLS CUP pro dívky do šestnácti let. Slávistky ve velké konkurenci obsadily skvělé druhé místo a na turnaji nedostaly ani jednu branku! Nejlepší hráčkou se stala Michaela Pekárová ze Slavie.

Další články