ONLINE: Slavia hraje od 17:00 s Jabloncem bez Škody a Latky | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Slavia hraje od 17:00 s Jabloncem bez Škody a Latky

PRAHA/EDEN ARENA – Slavia dnes hostí od 17:00 v Edenu aktuálně osmý Jablonec. Bude se ale muset obejít bez kapitána Martina Latky a kanonýra Milana Škody, kteří onemocněli.
Přestože se v reprezentační přestávce vyprázdnila marodka, trenér Dušan Uhrin se opět bude muset kvůli nemoci obejít i bez několika hráčů. Stehenní sval nepustí do hry Jana Mikulu. Nemoc pak vyřadila ze hry čtveřici Milan Škoda, Jan Štohanzl, Martin Latka a Milan Černý.

Do branky se stejně jako na Dukle postaví Jiří Pavlenka, na pravé straně obrany bude dnes operovat Michal Frydrych, po karetním trestu se zpět do sestavy vrací Josef Hušbauer. Po nemoci se vrací Tomáš Jablonský, ten ale vzhledem k tréninkovému manku začíná na lavičce.

Sestava Slavie: Pavlenka – Frydrych, Bílek (K), Deli, Bořil – Souček – Zmrhal, Hušbauer, Barák, Mihalík – Mešanovič

Lavička náhradníků: Berkovec, Holík, Kenia, Piták, Jablonský, Železník, Vukadinovič

Aktuálně

O kontrole zápasu, Chytilovi i nové posile

6. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře v MOL Cupu na hřišti Hradce Králové o dobrých výkonech obou celků, hře Mojmíra Chytila, střídáních, pozici Christose Zafeirise i nejnovější posile Mohamedu Ihattarenovi.

Gól? Šťastný. Jdeme dál. To je jediné, na čem záleží

6. 12. 2023
Nekonečný bezbrankový stav ukončil v Hradci Králové hlavičkující Conrad Wallem. Pro #SlaviaTV popsal postupovou trefu z prodloužení, dojmy z Malšovické arény a poděkoval fanouškům, kteří vyrazili tým na osmifinále MOL Cupu podpořit.

Stupňovali jsme tlak. Teď jen vyhrát zbývající zápasy

6. 12. 2023
Mojmír Chytil hovořil s novináři po postupu do čtvrtfinále domácího poháru o průběhu mrazivé bitvy v Hradci, vlastních neproměněných šancích, okamžiku vítězného gólu i nové posile z Nizozemska.

Další články