Slávisté míří do Bohemians Praha 1905 | SK Slavia Praha
Více

Slávisté míří do Bohemians Praha 1905

PRAHA - Hned tři slávisté míří do sousedního Ďolíčku. Kromě Michala Švece a Martina Dostála, kterým ve Slavii skončila smlouva, by měl v Bohemce působit také Zdeněk Linhart.
Martinu Dostálovi skončila ve Slavii smlouva, minulou sezonu strávil na hostování v Baníku Ostrava. V sešívaném dresu odehrál klubový odchovanec celkem 61 ligových zápasů. Martin Dostál patřil ke stálicím klubu v době, kdy na tom Slavia nebyla dobře.

Michal Švec je také odchovancem červenobílých barev, vždyť za áčko nastoupil už v 16 letech v tehdejším Poháru UEFA. Se Slavií postoupil do Ligy mistrů, následně si vyzkoušel angažmá v Holandsku a Maďarsku. Před jarní částí 2015 se do Slavie vrátil. Letos v zimě odešel hostovat do Bohemky, kde po skončení smlouvy ve Slavii podepsal nový kontrakt.

Oběma hráčům za jejich služby pro Slavii děkujeme a přejeme jim v další kariéře hodně štěstí. Slavia zároveň jedná s Bohemians o formě hostování útočníka Zdeňka Linharta.

Aktuálně

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

27. 2. 2024
Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

Dorostenci porazili Legii Varšava, přípravky vyhrály ve Wroclawi

27. 2. 2024
Mladší dorostenci sehráli utkání s Legií Varšava a zvítězili 4:2. Týmy U11, U9 a U8 vyrazily na turnaje do Polska. V derby proti Spartě rozhodli žáci o svém vítězství v poslední vteřině. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články