Informace pro fanoušky cestující do Jihlavy | SK Slavia Praha
Více

Informace pro fanoušky cestující do Jihlavy

PRAHA – Slavia v neděli od 19:30 odehraje venkovní zápas ePojisteni.cz ligy v Jihlavě. Pokud plánujete sešívané podpořit přímo v hledišti, přečtěte si důležité organizační informace a pokyny.
Parkování osobních aut je možné na parkovišti v Jiráskově ulici, které se nachází přes silnici naproti sportovnímu areálu.

Brány stadionu se otevírají 90 minut před výkopem, tedy v 18 hodin. Ve stejnou dobu otevírají i pokladny u vstupu č. 5 pro sektor D, který je vyhrazen pro slávisty. Kapacita sektoru je 220 míst. Vstupenka stojí 150 korun a můžete si ji zakoupit i v internetovém předprodeji Ticketportalu.

U bezpečnostní prohlídky před vstupem na stadion bude kladen důraz na zákaz vnášení alkoholu, pyrotechniky a nebezpečných předmětů – tyto předměty budou zabaveny a daná osoba nebude na stadion vpuštěna bez nároku na vrácení vstupenky. Do sektoru nebudou puštěni ani fanoušci, u kterých dechová zkouška prokáže podnapilost. V případě vnášení kovových předmětů, sprejů a kosmetiky budou tyto předměty odebrány a uloženy na základě předávacího protokolu a po skončení zápasu vráceny majiteli.

Pokud divák opustí areál stadionu, nebude vpuštěn zpět bez platné neodtržené vstupenky. 


Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články