Hráči na hostování: Dvougólový Batka a první start Holíka | SK Slavia Praha

Hráči na hostování: Dvougólový Batka a první start Holíka

PRAHA - Od nové sezony pro vás budeme v pravidelných týdenních souhrnech přinášet informace o tom, jak se dařilo našim hráčům na hostování v jiných klubech. O tomto víkendu se dvěma góly blýskl Lukáš Batka, svůj první start za Karvinou si připsal Libor Holík.
Seznam hráčů Slavie, kteří momentálně hostují v jiném klubu::
Lukáš Batka, Miroslav Verner (Štěchovice)
Josef Bazal (Jablonec)
Oskar Fotr (Varnsdorf)
Libor Holík, Radek Voltr (Karviná)
Robert Hrubý (Teplice)
Jan Kuchta, Zdeněk Linhart (Bohemians 1905)
František Mysliveček (Ústí nad Labem)
Martin Otáhal (Jirny)
Jan Peterka (Táborsko)
Nikolas Salašovič (Písek)
Lukáš Soukup (Viktoria Žižkov)
Tomáš Valenta (Dobrovice)

Na hostování jsou aktuálně také hráči Jan Neuberg (Varnsdorf), Ondřej Bejbl (Ostrá) a Marek Gábor (Dukla Praha). Těm se však v našich pravidelných souhrnech věnovat nebudeme.

Jak se dařilo našim hráčům na hostování o uplynulém víkendu?

Lukáš Batka
(Štěchovice) – Na hrotu útoku třetiligového týmu ze Štěchovic odehrál celý zápas a svými dvěma góly pomohl k výhře 4:0 nad Hořovickem.

Miroslav Verner (Štěchovice) – Odehrál 77 minut a svou asistencí na první gól Lukáše Batky také přispěl k vysoké výhře.

Josef Bazal (Jablonec) – Dostal se na hřiště v 65. minutě za stavu 1:1. Jablonec nakonec remizoval se Slováckem 2:2.

Oskar Fotr (Varnsdorf) – Za druholigový Varnsdorf odehrál 66 minut, jeho tým prohrál s Táborskem 0:1.

Libor Holík (Karviná) – Přišel na hřiště do druhého poločasu a za jeho přítomnosti na hřišti otočila Karviná stav utkání z 0:1 na 2:1 a veze z Mladé Boleslavi tři body.

Radek Voltr
(Karviná) – Za nováčka nejvyšší české soutěže odehrál celé utkání a podílel se dobrým výkonem na překvapivé výhře.

Robert Hrubý (Teplice) – Ani ve třetím zápase Teplice neinkasovaly, mladý záložník byl u toho. Byl vystřídán až v nastavení zápasu.

Jan Kuchta (Bohemians 1905) – Po těžkém zápase v Plzni, kde nastoupil v základní sestavě, nastoupil opět v základní sestavě proti Spartě a odehrál 63 minut. Jeho tým však prohrál 0:2.

Jan Peterka (Táborsko) – Nastoupil pouze za třetiligovou rezervu, za kterou odehrál 78 minut, jeho tým však prohrál vysoko 1:5. Zajímavostí je, že za hosty odehrál celý zápas Karel Piták, který dokonce vstřelil jeden gól.

Nikolas Salašovič (Písek) – Za Písek hrající třetí nejvyšší soutěž odehrál celý zápas, jeho výkon však k bodovému zisku nestačil. Písek prohrál na půdě Vltavínu 2:3.

Tomáš Valenta (Dobrovice) – Mladý záložník nebo útočník hostuje od nové sezony v třetiligové Dobrovici. Hned v prvním zápase ČFL vstřelil gól a pomohl k jasné výhře 3:0 nad nováčkem z Litoměřicka.

Zdeněk Linhart, Lukáš Soukup, Martin Otáhal a František Mysliveček do hry nezasáhli.