Jan Mikula odchází na hostování do Liberce | SK Slavia Praha
Více

Jan Mikula odchází na hostování do Liberce

PRAHA - Krajní obránce nebo záložník Jan Mikula bude na jaře hostovat s opcí v severočeském Liberci.
Jan Mikula už neodcestoval s A-týmem na soustředění do Číny. Následně se připravoval s juniorkou a nyní odchází na půlroční hostování s opcí do Liberce.

„Honzovi za jeho oddanou práci pro Slavii děkujeme a v Liberci mu přejeme hodně štěstí. Je to charakterní hráč se slávistickým srdcem, ale předpokládáme, že ve Slovanu se dočká většího herního vytížení, než by tomu bylo ve Slavii,“ uvedl tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

Krajní obránce Jan Mikula absolvoval své první fotbalové krůčky v týmu Ledče nad Sázavou. Následně zamířil do Jihlavy a poté do týmu Slovan Havlíčkův Brod, ze kterého putoval do Slavie. Sezonu 2013/14 strávil na hostování v Jihlavě, kde odehrál 13 zápasů. Od roku 2014 hraje opět ve Slavii. Připsal si také starty za reprezentační výběry U16, U17, U18 a U21. V sezoně 2015/16 zaznamenal svojí první ligovou branku, když se trefil právě do sítě Slovanu Liberec. Ve Slavii odehrál 40 ligových zápasů.

Aktuálně

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2.srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Přípravný duel proti MFK Rožumberok

23. 7. 2024
Fotbalistky Slavie čeká druhé přípravné utkání, kdy v domácím prostředí Horních Měcholup přivítají slovenské vícemistryně MFK Ružomberok. Výkop zápasu je od 14 hodin.

Další články